Η Ελεάνα Βραχάλη για την περιπέτεια υγείας της – “Ήμουν έτοιμη για όλα”

00:02 - 16/11/2022

“Οι άνθρωποι που ταλαιπωρούνται από κάτι και το κουβαλάνε μαζί τους μια ολόκληρη ζωή, πριν συμβεί δεν ήξεραν πόση δύναμη θα έχουν τη στιγμή που συμβαίνει” εξομολογήθηκε η Ελεάνα Βραχάλη. Η Ελεάνα Βραχάλη παραχώρησε συνέντευξη στο Ποιος είναι πρωινιάτικα και στην Ελίνα Κοτανίδου και μίλησε για την περιπέτεια που πέρασε με την υγεία της και ... Περισσότερα To άρθρο Η Ελεάνα Βραχάλη για την περιπέτεια υγείας της – “Ήμουν έτοιμη για όλα” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μελέτης Ηλίας: Η αποκάλυψη για την περιπέτεια της υγείας του – “Μπορεί να μην υπήρχα τώρα…”

O Μελέτης Ηλίας παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή “Πάμε Δανάη”. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε στη Μαρία Ναυπλιώτου, με την οποία έχουν δουλέψει πολλές φορές μαζί, και την χαρακτήρισε σπουδαία ηθοποιό, ενώ για τον Οδυσσέα Παπασπηλιόπουλο είπε ότι τον θαυμάζει και ως ηθοποιό και ως σκηνοθέτη. Επίσης μίλησε για ένα πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε, το […] The post Μελέτης Ηλίας: Η αποκάλυψη για την περιπέτεια της υγείας του – “Μπορεί να μην υπήρχα τώρα…” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γερμανία και Ολλανδία πέτυχαν «πεντάρες» στην πρεμιέρα τους στο Nations League - Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου

Το ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις στην εθνική οδό – Εκπληκτικές εικόνες από τη σκοτεινή Μαλακάσα

Η Σάρα Φρίντλαντ κατήγγειλε «ως εβραία Αμερικανίδα σκηνοθέτης» τη γενοκτονία στην Γάζα στο Φεστιβάλ Βενετίας

Ελλάδα - Φινλανδία 3-0 Τελικό: Έφτασε στη νίκη με Ιωαννίδη

Μπουρίνι έριξε δέντρα στη Λαμία - «Κόπηκε» το ρεύμα και έσβησαν τα φανάρια της πόλης

Τόμας Γουόκαπ και Εστρέλα Νούρι: «Λιώνει» ο ένας για τον άλλο – «Είναι ο πρίγκιπάς μου» λέει η σύζυγος του μπασκετμπολίστα