Λευτέρης Πανταζής: Με σημάδεψε η σχέση με την Άντζελα Δημητρίου

14:52 - 08/11/2022

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος συνάντησε τον πάντα αποκαλυπτικό Λευτέρη Πανταζή στην «Αυτοκίνηση» ο οποιίος του εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων ότι η γυναίκα που τον σημάδεψε είναι η Άντζελα Δημητρίου. Σε ερώτηση σχετικά με το εάν του έχει γράψει τραγούδια ο Χρήστος Δάντης, ο Λευτέρης Πανταζής απαντά: «Δεν μου έχει γράψει τραγούδια, αλλά μου έχει φέρει τραγούδια που ... Περισσότερα To άρθρο Λευτέρης Πανταζής: Με σημάδεψε η σχέση με την Άντζελα Δημητρίου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λευτέρης Πανταζής: «Όλες τις γυναίκες τις αγάπησα, αλλά η σχέση που με σημάδεψε ήταν με την Άντζελα Δημητρίου»

Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του τραγουδιστή 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Λευτέρης Πανταζής: «Με σημάδεψε η σχέση με την Άντζελα Δημητρίου»

Ο Λευτέρης Πανταζής μίλησε για τον Χρήστο Δάντη, την κόρη του Κόνι αλλά και τον έρωτα με την Άντζελα ΔημητρίουΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Λευτέρης Πανταζής: «Με σημάδεψε η σχέση με την Άντζελα Δημητρίου»

Συνέντευξη στον Δημήτρη Ουγγαρέζο παραχώρησε ο Λευτέρης Πανταζής, ο οποίος φέτος θα εμφανίζεται στην «Αυτοκίνηση» μαζί με τον Χρήστο Δάντη και τον Κωνσταντίνο Παντελίδη.Συνέντευξη στον Δημήτρη Ουγγαρέζο παραχώρησε ο Λευτέρης Πανταζής, ο οποίος φέτος θα εμφανίζεται στην «Αυτοκίνηση» μαζί με τον Χρήστο Δάντη και τον Κωνσταντίνο Παντελίδη.Όταν ρωτήθηκε εάν ο Χρήστος Δάντης του έχει γράψει τραγούδια, ο ΛεΠα απάντησε: «Δεν μου έχει γράψει τραγούδια, αλλά μου έχει φέρει τραγούδια που είχε γράψει μαζί με τον Γιάννη Καραλή και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Survivor: Οι Αετοί ολοκληρώνουν τεράστια ανατροπή και «κλέβουν» τις πατάτες – Η αλλαγή που θα φέρει τα πάνω κάτω

Έξι Παλαιστίνιοι σκοτώθηκαν σε επιδρομή του ισραηλινού στρατού στη Δυτική Όχθη

Χρυσοχοΐδης: «Ο Έβρος είναι «σφραγισμένος» – Έρχονται panic button για νέους και το ελληνικό FBI

Ο Αντονί Μαρσιάλ σε αγωνιστικό αυτοκίνητο με οδηγό τον Μάριο Ηλιόπουλο

Champions League Τελικά: Νίκη με ανατροπή για την Ατλέτικο, ήττα για την Μπαρτσελόνα στην πρώτη αγωνιστική – Όλη η δράση στα ματς

Κολωνός: Ντοκουμέντο από τους πυροβολισμούς στην πλατεία Πέτρουλα