Αλέξης Γεωργούλης: «Τα περισσότερα ψυχοσωματικά τα είχα από τον έρωτα. Έχω ψωρίαση»

10:18 - 26/10/2022

Την Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy Day υποδέχθηκε στις Βρυξέλλες ο Αλέξης Γεωργούλης και μίλησε για τη δυσλεξία με αφορμή το Πανευρωπαϊκό Συνέδριο για τη Δυσλεξία που πραγματοποιήθηκε, αλλά και τα ψυχοσωματικά συμπτώματα που έχει αντιμετωπίσει. «Είμαι δυσλεκτικός. Είχα την ατυχία να το μάθω σε μεγάλη ηλικία, στο 2ο έτος στο Πολυτεχνείο. […] The post Αλέξης Γεωργούλης: «Τα περισσότερα ψυχοσωματικά τα είχα από τον έρωτα. Έχω ψωρίαση» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξης Γεωργούλης: «Τα περισσότερα ψυχοσωματικά τα έχω αποκτήσει από τον έρωτα»

Ο ηθοποιός μίλησε για τη διάγνωσή του με δυσλεξία, αλλά και την ψωρίαση που τον ταλαιπωρεί ανά διαστήματα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλέξης Γεωργούλης: Η ψωρίαση και τα ψυχοσωματικά που απέκτησε από τον έρωτα

Ο Αλέξης Γεωργούλης σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Happy Day»...

Διαβάστε το στο Zougla

Αλέξης Γεωργούλης: Η ψωρίαση και τα ψυχοσωματικά που απέκτησε από τον έρωτα

Ο Αλέξης Γεωργούλης σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Happy Day» μίλησε για τα παιδικά του χρόνια, αλλά και τα ψυχοσωματικά που τον ταλαιπωρούν. «Είμαι...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γεωργούλης για ψωρίαση: «Τα περισσότερα ψυχοσωματικά τα είχα από τον έρωτα και τις σχέσεις μου»

Στην κάμερα της εκπομπής του Alpha «Happy Day» μίλησε ο ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ, Αλέξης Γεωργούλης, με αφορμή το πανευρωπαϊκό συνέδριο δυσλεξίας.Στην κάμερα της εκπομπής του Alpha «Happy Day» μίλησε ο ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ, Αλέξης Γεωργούλης, με αφορμή το πανευρωπαϊκό συνέδριο δυσλεξίας.Μέσα σε άλλα, ο Αλέξης Γεωργούλης μίλησε για τη δυσλεξία, την οποία ανακάλυψε σε μεγάλη ηλικία. «Είμαι δυσλεκτικός. Είχα την ατυχία να το μάθω σε μεγάλη ηλικία, στο 2ο έτος στο Πολυτεχνείο. Έκανα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέξης Γεωργούλης: «Έχω ψωρίαση, τα περισσότερα ψυχοσωματικά τα είχα από τον έρωτα»

Η Όλγα Λαφαζάνη συνάντησε τον Αλέξη Γεωργούλη στις Βρυξέλλες με αφορμή το πανευρωπαϊκό συνέδριο δυσλεξίας. Ο To άρθρο Αλέξης Γεωργούλης: «Έχω ψωρίαση, τα περισσότερα ψυχοσωματικά τα είχα από τον έρωτα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αλέξης Γεωργούλης: "Τα περισσότερα ψυχοσωματικά τα έχω αποκτήσει από τον έρωτα"

"Είμαι δυσλεκτικός και είχα την ατυχία να το μάθω σε μεγάλη ηλικία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»