Μαρίνα Ασλάνογλου: Όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος, ήμουν κυνική

20:34 - 12/10/2022

Όσα εξομολογήθηκε η Μαρίνα Ασλάνογλου στην ΕΡΤ. Για την περίοδο της εγκυμοσύνης της και τη στιγμή που ενημερώθηκε για αυτήν μίλησε η Μαρίνα Ασλάνογλου στη συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον, την μεσημβρίαν».  «Την πρώτη στιγμή που έμαθα ότι είμαι έγκυος, επειδή ήταν μπροστά ο σύζυγος μου και ο κολλητός μου, ... Περισσότερα To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου: Όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος, ήμουν κυνική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Ασλάνογλου: «Όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος, ήμουν κυνική»

Η Μαρίνα Ασλάνογλου μίλησε στην ΕΡΤ και στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» αποκαλύπτοντας πολλά To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου: «Όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος, ήμουν κυνική» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Στη φυλακή πέντε κατηγορούμενοι για το κύκλωμα εικονικών συνταγογραφήσεων που ζημίωσε εκατομμύρια ευρώ τον ΕΟΠΥΥ

Εξαφανίστηκε η 16χρονη Δέσποινα από τον Καρέα – Η ανακοίνωση από το «Χαμόγελο του Παιδιού»

ΑΒ Βασιλόπουλος – RECYCOM: Ενώνουν τις δυνάμεις τους για ένα πιο βιώσιμο μέλλον

Έκρυβαν πάνω από 4 κιλά κοκαΐνη και ηρωίνη - «Ντου» της αστυνομίας σε κατοικία στο Ζεφύρι

Παπαθανάσης για νομοσχέδιο ΠΔΕ: Μεταρυθμιστική πρωτοβουλία με σαφές αναπτυξιακό πρόσημο

Χαραλαμπογιάννη (ΥΠΕΣ): Κρίσιμος ο ρόλος των επιτελικών στελεχών στη δημόσια διοίκηση