Φονικό στην Καβάλα: «Ήμουν έγκυος και με ανάγκαζε να σηκώνω ζωοτροφές 20 κιλών»

22:06 - 03/10/2022

Έναν εφιάλτη ζούσε στο πλευρό του 56χρονου κτηνοτρόφου η 31χρονη γυναίκα που δολοφονήθηκε μαζί με το μωρό της στην Καβάλα. Λίγους μήνες πριν από τη δολοφονία της, περιέγραφε με τον πιο γλαφυρό τρόπο όσα βίωνε μέσα από τα ασφαλιστικά μέτρα που είχε καταθέσει σε βάρος του δολοφόνου και αυτόχειρα. Η εκπομπή T-Live αποκάλυψε τα όσα ανέφερε η Το άρθρο Φονικό στην Καβάλα: «Ήμουν έγκυος και με ανάγκαζε να σηκώνω ζωοτροφές 20 κιλών» εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γυναικοκτονία στην Καβάλα: «Ήμουν έγκυος και σήκωνα 20 κιλά ζωοτροφές»:

Νέα στοιχεία έρχονται στο φως της δημοσιότητας για τον εφιάλτη που ζούσε η 31χρονη στο πλευρό του 56χρονου κτηνοτρόφου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

«Ήμουν έγκυος και με ανάγκαζε να σηκώνω ζωοτροφές 20 κιλών. Γέννησα 6 εβδομάδες νωρίτερα εξαιτίας του»

«Ήμουν έγκυος και με ανάγκαζε να σηκώνω ζωοτροφές 20 κιλών. Γέννησα 6 εβδομάδες νωρίτερα εξαιτίας του» Την αίτηση ασφαλιστικών μέτρων που είχε καταθέσει η 31χρονη μητέρα κατά του 56χρονου κτηνοτρόφου, μήνες πριν από τη διπλή δολοφονία στην Καβάλα, αποκάλυψε η εκπομπή “Tlive” της Τατιάνας Στεφανίδου. «ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕ ΝΑ ΣΗΚΩΝΩ ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ 20 ΚΙΛΩΝ» Σύμφωνα με […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Το πήρε απόφαση ο Δούκας! Πότε και που παντρεύεται (VIDEO)

Τοπικές βροχές και καταιγίδες! Που αναμένονται τα φαινόμενα

Συνάντηση Κυριάκου Μητσοτάκη-Νίκο Χριστοδουλίδη

Μόνο 1 tip για να σε βρίσκει πάντα η κοπέλα σου! (video)

Οι διακοπές στη Χαβάη τους στέρησαν τη ζωή – Άφησαν πίσω ένα μωρό

Σεβασμός στους εύσωμους! (photo)