Καβάλα: «Τον πλήρωνε και τον τάιζε» λέει η μητέρα της 31χρονης Άννας

21:46 - 02/10/2022

Ξεσπά η μητέρα της 31χρονης Άννας, η οποία δολοφονήθηκε με κυνηγετική καραμπίνα στην Καβάλα από τον πρώην σύντροφό της, ο οποίος σκότωσε και το βρέφος τους. Η μητέρα του θύματος, Ελισάβετ Δημητριάδου, προσπαθεί να σταθεί στα πόδια της, έχοντας χάσει μέσα σε μία στιγμή την κόρη και το εγγόνι της. «Πήγαινε στο μαντρί και τον […] Το άρθρο Καβάλα: «Τον πλήρωνε και τον τάιζε» λέει η μητέρα της 31χρονης Άννας εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εγκλημα στη Καβάλα: «Η κόρη μου τον πλήρωνε και τον τάιζε», ξεσπά η μάνα της 31χρονης

Η μητέρα της Άννας λέει πως η κόρη της βοηθούσε τον 56χρονο και εκείνος την εκμεταλλευόταν.

Διαβάστε το στο in.gr

Εγκλημα στη Καβάλα: «Η κόρη μου τον πλήρωνε και τον τάιζε», ξεσπά η μάνα της 31χρονης

Η μητέρα της Άννας λέει πως η κόρη της βοηθούσε τον 56χρονο και εκείνος την εκμεταλλευόταν.

Διαβάστε το στο tovima

Εγκλημα στη Καβάλα: «Η κόρη μου τον πλήρωνε και τον τάιζε», ξεσπά η μάνα της 31χρονης (VIDEO)

Σοκάρουν τα στοιχεία που έρχονται στο φως της δημοσιότητας για το άγριο έγκλημα στη Καβάλα. Η μητέρα της αδικοχαμένης Άννας, που από το πρωί της περασμένης Παρασκευής, θρηνεί την απώλεια της κόρης και του εγγονιού της, προσπαθεί να συνειδητοποιήσει όλα έχουν συμβεί. Το μίσος του δράστη, που έφτασε στο σημείο να σκοτώσει το ίδιο του, το παιδί, πριν εκτελέσει την κόρη της. Η μητέρα της Άννας λέει στον Alpha πως η κόρη της βοηθούσε τον 56χρονο και εκείνος την εκμεταλλευόταν. «Πήγαινε στο μαντρί και τον βοηθούσε και εκείνος δεν της είχε δώσει ποτέ ένα μεροκάματο. Η κόρη μου πλήρωνε και τον τάιζε» λέει η γυναίκα, με τις πληροφορίες και τα στοιχεία που αποκαλύπτονται να σοκάρουν. Σύμφωνα με τα στοιχε

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

Ουκρανία: Τι δείχνουν οι 420 ημέρες στο Κουρσκ

Καινούργιου – Κουτσουμπής: Νέα φωτογραφία απο το ρομαντικό τους δείπνο

Χάος στον ΣΥΡΙΖΑ: Οικονομικές δυσκολίες, μετά την πολιτική χρεοκοπία

Κάρτα ή κινητό αντί για εισιτήριο στα ΜΜΜ

Τα σημαντικότερα γεγονότα που έγιναν σαν σήμερα 20 Σεπτεμβρίου

Άννα Βίσση και Έλενα Παπαρίζου ξεσήκωσαν τους Ολυμπιονίκες