Διπλό φονικό στην Καβάλα: «40 χρόνια ιατροδικαστής, σπάνια βλέπω να σκοτώσουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό»

16:30 - 02/10/2022

Σοκαρισμένη παραμένει όχι μόνο η τοπική κοινωνία στη Λεκάνη, στην Καβάλα, αλλά και το Πανελλήνιο μετά το άγριο διπλό φονικό της περασμένης Παρασκευής 30/09, όπου ο 56χρονος κτηνοτρόφος πυροβόλησε και σκότωσε με κυνηγετική καραμπίνα την σύντροφό του και το μόλις 11 μηνών μωρό τους.Σοκαρισμένη παραμένει όχι μόνο η τοπική κοινωνία στη Λεκάνη, στην Καβάλα, αλλά και το Πανελλήνιο μετά το άγριο διπλό φονικό της περασμένης Παρασκευής 30/09, όπου ο 56χρονος κτηνοτρόφος πυροβόλησε και σκότωσε με κυνηγετική καραμπίνα την σύντροφό του και το μόλις 11 μηνών μωρό τους.Ιδιαίτερα σοκαριστικά, βέβαια, είναι όσα έρχονται στο φως της δημοσιότητας, με τον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φονικό στην Καβάλα: «40 χρόνια ιατροδικαστής, σπάνια έχω δει να σκοτώσουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό»

Το μωρό και η 31χρονη Άννα πυροβολήθηκαν πισώπλατα

Διαβάστε το στο in.gr

«Σαράντα χρόνια ιατροδικαστής, σπάνια έχω δει να σκοτώσουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό»

Το μωρό και η 31χρονη Άννα πυροβολήθηκαν πισώπλατα

Διαβάστε το στο tanea.gr

Φονικό στην Καβάλα: «40 χρόνια ιατροδικαστής, σπάνια έχω δει να σκοτώσουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό»

Το μωρό και η 31χρονη Άννα πυροβολήθηκαν πισώπλατα

Διαβάστε το στο tovima

Διπλό φονικό στην Καβάλα: Σε σοκ ακόμα και ο ιατροδικαστής που εξέτασε μητέρα και μωρό

Το διπλό φονικό στην Καβάλα πάγωσε ολόκληρο το πανελλήνιο. Ανατριχιαστικά είναι και τα στοιχεία που προκύπτουν από την ιατροδικαστική για τον θάνατο της 31χρονης γυναίκας στη Λεκάνη Καβάλας από τα χέρια του πρώην συντρόφου της, αλλά και του μόλις 11 μηνών μωρού τους. Οι πληροφορίες αναφέρουν πως ο δράστης πρώτα σκότωσε το μωρό και στη συνέχεια τη μητέρα του. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του τηλεοπτικού σταθμού Open, τους εκτέλεσε και τους δύο πισώπλατα στην κτηνοτροφική μονάδα που διατηρούσε. Ο δράστης είχε τηλεφωνήσει στη γυναίκα, λέγοντας ότι θέλει να δει την ίδια και το παιδί, για να τους εκτελέσει τελικά με μια μονόκαννη καραμπίνα. Πρώτα σκότωσε το μωρό με σκάγια για πουλιά και αμέσως μετά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοκαριστικές λεπτομέρειες για το διπλό φονικό στην Καβάλα: «40 χρόνια ιατροδικαστής, σπάνια βλέπω να σκοτώνουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό»

Σοκαριστικές είναι οι λεπτομέρειες του άγριου διπλού φονικού στην Καβάλα με θύμα

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα: '40 χρόνια ιατροδικαστής, δεν έχω ξαναδεί να σκοτώνουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό' [βίντεο]

Σοκαρισμένος από την αγριότητα του εγκλήματος ο ιατροδικαστής Νίκος Κιφινίδης - 'Αυτό δεν το έχω ξαναδεί'

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Σοκαρισμένος ο ιατροδικαστής: «40 χρόνια στην υπηρεσία, σπάνια έχω δει να σκοτώσουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό»

Μουδιασμένη παραμένει η τοπική κοινωνία της Λεκάνης Καβάλας μετά το άγριο διπλό φονικό που σημειώθηκε την Παρασκευή, όταν ένας 56χρονος κτηνοτρόφος πυροβόλησε και σκότωσε, με κυνηγετική καραμπίνα, την πρώην σύντροφό του και το μόλις 11 μηνών μωρό

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Καβάλα - Συγκλονίζει ο ιατροδικαστής: «Στα 40 χρόνια σπάνια έχω δει να σκοτώνουν εν ψυχρώ βρέφος»

Δεν έχει ξεπεράσει το σοκ ακόμα η κοινωνία της Καβάλας από την διπλή δολοφονία της 31χρονης μητέρας και του μωρού της από τον πρώην σύζυγό της ο οποίος στη συνέχεια…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Διπλό φονικό στην Καβάλα: Το σοκ του ιατροδικαστή που εξέτασε μητέρα και μωρό

Πώς έγινε το αποτρόπαιο έγκλημα

Διαβάστε το στο news.gr

Διπλό φονικό: «40 χρόνια ιατροδικαστής, δεν έχω ξαναδεί να σκοτώσουν εν ψυχρώ 11 μηνών μωρό»

Συγκλονίζει ο ιατροδικαστής που εξέτασε τις σορούς των θυμάτων της διπλής δολοφονίας στην Καβάλα. Όπως είπε ο Νίκος Κιφνίδης, ο 56χρονος πυροβόλησε και το μωρό και την γυναίκα πισώπλατα με αποτέλεσμα ο θάνατός τους να είναι ακαριαίος. «Το παιδί έχει πύλη εισόδου στην αριστερά ωμοπλατιαία χώρα και πύλη εξόδου δεξιά κάτω κοιλιακή χώρα…Δηλαδή πέρασαν σκάγια […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Πρόταση Πολάκη: Οι έξι προτάσεις του «για μια συγκροτημένη και άμεση διέξοδο από την εσωκομματική κρίση»

Η υποψία για ηλεκτρονική απάτη «μπλοκάρει» τις επιστροφές φόρων – Στα αζήτητα 173 εκατ. ευρώ που αντιστοιχούν σε 212.000 ΑΦΜ

Διώξεις για κακούργημα σε βάρος αστυνομικών για την υπόθεση του Μιχάλη Κατσούρη

Την Παρασκευή (20/09) στη Θεσσαλονίκη ο Κουάισον για τον Άρη

Μ. Βορίδης: Το επιτελικό κράτος επιτρέπει στον πρωθυπουργό να χαράσσει πολιτική με βάση δεδομένα

BBC: Ο εκλιπών ιδιοκτήτης του Harrods Μοχάμεντ Αλ Φαγιέντ κατηγορείται για βιασμούς