Καβάλα: Σε σοκ η μητέρα της 30χρονης που δολοφονήθηκε – «Της έλεγα μην πας σε αυτόν»

17:16 - 30/09/2022

Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η μητέρα της 30χρονης που δολοφονήθηκε μαζί με το παιδί της από τα χέρια του εν διαστάσει συντρόφου της στην Καβάλα. «Της έλεγα μην πας σε αυτόν στο χωριό» τόνισε και εξήγησε πως είχαν μία σχέση τοξική. Λίγες ώρες μετά τη δολοφονία της νεαρής και του μωρού της από τον 56χρονο κτηνοτρόφο η μητέρα και γιαγιά των θυμάτων μίλησε στην εκπομπή «Tlive» του Alpha: «Η κόρη μου σπούδαζε στη Γερμανία και ήθελε να κάνει ένα βιβλίο για το πώς ζουν οι άνθρωποι στο χωριό και εκεί τον γνώρισε». «Της έλεγα ”πώς έμπλεξες με αυτόν;”. Στο τέλος μου είπε ότι ”αυτό δεν ήταν αγάπη”. Τη ρωτούσα αν ήταν ευτυχισμένη και φοβόταν να μου πει την αλήθεια» αποκάλυψε. «

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έγκλημα στην Καβάλα: Σε σοκ η μητέρα της 30χρονης που δολοφονήθηκε – «Της έλεγα μην πας σε αυτόν»

Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η μητέρα της 30χρονης που δολοφονήθηκε μαζί με το παιδί της από το χέρι του εν διαστάσει συντρόφου της στην Καβάλα.Σε κατάσταση σοκ βρίσκεται η μητέρα της 30χρονης που δολοφονήθηκε μαζί με το παιδί της από το χέρι του εν διαστάσει συντρόφου της στην Καβάλα.Η μητέρα της άτυχης γυναίκας εξήγησε ότι το ζευγάρι είχε μία τοξική σχέση, τονίζοντας ότι της έλεγε «μην πας σε αυτόν στο χωριό». Λίγες ώρες μετά τη δολοφονία της νεαρής και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Φάκελο με σφαίρα έστειλαν στον Σλοβάκο πρωθυπουργό Ρόμπερτ Φίτσο, τέσσερις μήνες μετά την απόπειρα δολοφονίας σε βάρος του

Ζελένσκι: Στόχος του Πούτιν είναι οι Ουκρανοί «να υποφέρουν και να συνθηκολογήσουν»

Ρίχνει… βόμβα Τσερίσεφ ο Πανιώνιος: Αποθεωτική υποδοχή στον Ρώσο εξτρέμ

Αναστολές και τροποποιήσεις δρομολογίων στα τρένα λόγω απεργίας των εργαζομένων την Πέμπτη – Ποια δρομολόγια θα γίνουν

Αδέρφια που έκαναν λιποαναρρόφηση καταγγέλλουν γνωστό πλαστικό χειρουργό «Μας κατέστρεψε τη ζωή» – Η απάντηση του γιατρού

Κύπελλο Ελλάδας: Με ανατροπή μέσα σε 3 λεπτά ο Ατρόμητος απέκλεισε τον Λεβαδειακό