Ευαγγελία Πλατανιώτη: «Είναι ψέμα ότι έδειρα τη συναθλήτριά μου, υπάρχουν μάρτυρες»

10:36 - 29/09/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε η Ευαγγελία Πλατανιώτη. Η πρωταθλήτρια της συγχρονισμένης κολύμβησης διέψευσε και […] The post Ευαγγελία Πλατανιώτη: «Είναι ψέμα ότι έδειρα τη συναθλήτριά μου, υπάρχουν μάρτυρες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευαγγελία Πλατανιώτη: «Είναι ψέμα ότι έδειρα τη συναθλήτριά μου, υπάρχουν μάρτυρες»

H Ευαγγελία Πλατανιώτη μίλησε στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη και εκεί η πρωταθλήτρια της συγχρονισμένης κολύμβησης διέψευσε και το άρθρο που είχε γραφτεί για την ίδια και έκανε λόγο για χειροδικία απέναντι σε μια συναθλήτριά της. H Ευαγγελία Πλατανιώτη μίλησε στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη και εκεί η πρωταθλήτρια της συγχρονισμένης κολύμβησης διέψευσε και το άρθρο που είχε γραφτεί για την ίδια και έκανε λόγο για χειροδικία απέναντι σε μια συναθλήτριά της. «Περίμενα καλύτερη θέση στο πανευρωπαϊκό, αλλά υπάρχουν και αδικίες στην καλλιτεχνική κολύμβηση. Λίγες φορές στην καριέρα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ευαγγελία Πλατανιώτη: «Είναι ψέμα ότι έδειρα τη συναθλήτριά μου, υπάρχουν μάρτυρες»

«Έχουν γραφτεί για μένα κακά σχόλια για τον χαρακτήρα και το ήθος μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Ευαγγελία Πλατανιώτη: "Είναι ψέμα ότι έδειρα τη συναθλήτριά μου, υπάρχουν μάρτυρες"

"Έχουν γραφτεί για μένα κακά σχόλια για τον χαρακτήρα και το ήθος μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»