Τζούλια Νόβα: «Η προηγούμενη σχέση μου μού έλεγε ότι δεν κάνω για μαμά και ότι δεν θα είμαι καλή»

16:24 - 22/09/2022

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Τζούλια Νόβα στην εκπομπή Happy Day και τη δημοσιογράφο, Όλγα Λαφαζάνη. To άρθρο Τζούλια Νόβα: «Η προηγούμενη σχέση μου μού έλεγε ότι δεν κάνω για μαμά και ότι δεν θα είμαι καλή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζούλια Νόβα: «Η προηγούμενη σχέση μου έλεγε πως δεν κάνω για μαμά και ότι δεν θα είμαι καλή»

Δείτε το βίντεο με τη συνέντευξή της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τζούλια Νόβα: «Η προηγούμενη σχέση μου μού έλεγε ότι δεν κάνω για μαμά...»

Η Τζούλια Νόβα παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη μάχη της με την κατάθλιψη...

Διαβάστε το στο Zougla

Τζούλια Νόβα: «Η προηγούμενη σχέση μου μού έλεγε ότι δεν κάνω για μαμά»

Η Τζούλια Νόβα αποκάλυψε στιγμές από το παρελθόν της και πως έχει περάσει κατάθλιψη την περίοδο που βρισκόταν στον «Τροχό…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τζούλια Νόβα: «Η προηγούμενη σχέση μου μού έλεγε ότι δεν κάνω για μαμά...»

Η Τζούλια Νόβα παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για την μάχη της με την κατάθλιψη, τον...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς