Ομάρ Ελαμπντελαουί: «Η όρασή μου έχει αποκατασταθεί στο 100%, δεν έχω αποφασίσει ακόμα για το μέλλον μου»

18:44 - 20/09/2022

Ο Νορβηγός διεθνής μπακ, Ομάρ Ελαμπντελαουί, επέστρεψε στην Εθνική της χώρας του, μίλησε για την περιπέτεια της υγείας του ενώ τοποθετήθηκε και για το μέλλον του.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ομάρ Ελαμπντελαουί: «H όραση μου έχει αποκατασταθεί στο 100% – Δεν έχω αποφασίσει ακόμα το ποδοσφαιρικό μου μέλλον»

Ο Ομάρ Ελαμπντελαουί παραχώρησε συνέντευξη σε μέσα της Νορβηγίας, μιλώντας για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε, ενώ ανέφερε ότι δεν έχει αποφασίσει ακόμα που θα συνεχίσει την καριέρα του. Ο Ομάρ Ελαμπντελαουί με αφορμή την επιστροφή του στην Εθνική ομάδα της Νορβηγίας για τους αγώνες του Nations League, μίλησε μέσα της πατρίδας του για την ... Περισσότερα To άρθρο Ομάρ Ελαμπντελαουί: «H όραση μου έχει αποκατασταθεί στο 100% – Δεν έχω αποφασίσει ακόμα το ποδοσφαιρικό μου μέλλον» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ομάρ: «Η όρασή μου έχει αποκατασταθεί, δεν έχω αποφασίσει για το μέλλον μου»

Ο Ομάρ Ελαμπντελαουί μίλησε για την όρασή του που είναι πλέον αποκατεστημένη στο 100% και για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Νέα Σαλαμίνα: Τα προβλήματα του Γιανέφσκι και η τρομερά δύσκολη έξοδος στη Λεμεσό

Ηλικιωμένη πήγε να κλωτσήσει σκυλί αλλά αστόχησε και... σωριάστηκε (vid)

Μπορεί ο Αλόνσο να ζητήσει από τον Παναθηναϊκό να αφήσει την μπάλα στον Άρη;

Πέισερς: Η αγάπη του Χαλιμπέρτον προς τον «άτυχο» Γουάισμαν

XEV: Η νέα έκδοση YOYO Easy Young φέρνει την ηλεκτροκίνηση πιο κοντά στους νέους

Αλμέιδα: «Θα θυμάμαι όλη μου τη ζωή το 2-2 με τον Πανσερραϊκό»