Παλαιολόγου: Αν δεν τα πουν οι παθόντες εγώ δεν μπορώ να πάω σε εισαγγελέα να του πω «φτιάξε ένα καφέ να σου πω τι ξέρω»

19:50 - 14/09/2022

«Τα βαριέμαι όλα αυτά» ήταν η αντίδραση της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου στην κάμερα του «Πρωινού» του Ant1 σε ερώτηση που δέχθηκε για την αψεγάδιαστη εικόνα που δημοσιεύουν όλοι στα social media. «Ότι είμαι, είμαι. Σε όποιον αρέσω, αρέσω. Δεν βάφομαι. Οι αναρτήσεις μου δεν είναι ρετουσαρισμένες. Υπάρχουν φθορές». Η ηθοποιός μάλιστα δεν δίστασε να πει δημόσια την ηλικία της. «Είμαι 54 χρονών. Οκ. Το λέω. Σιγά. Εξάλλου είναι ένα νούμερο για μένα. Δεν είναι κάτι άλλο. Το 54 είναι 54. Τι αισθάνομαι; 15!» σχολίασε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. «Στα προσωπικά μου διανύω μια όμορφη περίοδο και εύχομαι να παραμείνει για πάντα» τόνισε η ηθοποιός και αναφέρθηκε στην στιγμή που ζήτησε τη βοήθεια ειδικού για ν

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

«Τρέλα» για το νέο iPhone 16 – Σχηματίστηκαν ουρές από τις 4 το πρωί έξω από καταστήματα

Ποιος ήταν ο Διονύσης Πρώιος που έγινε γνωστός από το MasterChef – Υπήρξε ζωγράφος, μοντέλο και φίλος του Λάκη Γαβαλά

Απάντηση Ολυμπιακού για Μαρσιάλ – Ρόχο και 11αδατο στόπερ της Ρίβερ

Ιταλία: Η εισαγγελία διέταξε κατάσχεση 74 εκ. ευρώ από κληρονόμους του Τζιάνι Ανιέλι

Νεκρός πρώην παίκτης του ελληνικού MasterChef – Τράκαρε με την ίδια μηχανή που είχε σκοτωθεί ο γιος του

Λύνει τη σιωπή της η γυναίκα που κατήγγειλε τον Πελικό γιατί την φωτογράφιζε: «Ευτυχώς πήγα στις Αρχές – Το έπαιζε θύμα»