Πνιγμός 6χρονης στην Κόρινθο: «Πες μου ότι το παιδί μου είναι ζωντανό» – Το άγνωστο ξέσπασμα του πατέρα

09:38 - 25/08/2022

Ο πνιγμός της 6χρονης σε παραλία στην Κόρινθο συνεχίζει να συγκλονίζει την τοπική κοινωνία. Νέες μαρτυρίες για την υπόθεση, λίγο πριν η Αμέλια οδηγηθεί στην τελευταία της κατοικία… Νέα στοιχεία έρχονται στο φως για το τραγικό περιστατικό που σημειώθηκε στην Κόρινθο, με τον πνιγμό της 6χρονης μπροστά στα μάτια του πατέρα της. Μπορεί ο 42χρονος ... Περισσότερα To άρθρο Πνιγμός 6χρονης στην Κόρινθο: «Πες μου ότι το παιδί μου είναι ζωντανό» – Το άγνωστο ξέσπασμα του πατέρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πνιγμός 6χρονης στην Κόρινθο: Τα ερωτήματα που θέλουν απαντήσεις – Τι συνέβη τις δυο κρίσιμες ώρες

Ελεύθερος με περιοριστικούς όρους είναι από χθες ο πατέρας της 6χρονης που πνίγηκε στο Καλαμάκι Κορινθίας όταν πήγε μαζί του για μπάνιο το οποίο έμελλε να είναι και το τελευταίο της. Ο πατέρας της 6χρονης υποστήριξε πως δεν βούτηξε να σώσει το παιδί του επειδή έχει χρόνιο άσθμα και πανικοβλήθηκε. Πατέρας και κόρη, το πρωί της Δευτέρας, ανέβηκαν στο μηχανάκι και έφυγαν από το σπίτι της εν διαστάσει συζύγου του στο κέντρο της Κορίνθου. Μια συνάντηση που όπως αναφέρθηκε στην εκπομπή Live Newsδεν ήταν προγραμματισμένη. «Ήρθε έτσι μου λέει: “Θα πάρω το παιδί σήμερα γιατί είμαι σπίτι”. Ήρθε και το πήρε» είπε η μητέρα της αδικοχαμένης 6χρονης. Λίγο μετά τις 12.00 το μεσημέρι της Δευτέρας ο 42χρο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πνιγμός 6χρονης στην Κορινθία: «Πάει η ψυχή μου», λέει ο πατέρας – Γιατί δεν θα πάει στην κηδεία του παιδιού του

«Με τη σύζυγο δεν έχουμε πρόβλημα - Η αλήθεια είναι ότι εγώ το παιδί το έπαιρνα έναν μήνα συνέχεια»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αποτελέσματα Nations League: Σαρωτική Γαλλία, πέρασε από τη Φινλανδία η Ιρλανδία

Συγκλονιστικές στιγμές στο Γουέμπλεϊ, λύγισαν οι Έλληνες παίκτες στο φινάλε για τον Τζορτζ Μπάλντοκ

Στέφανος Κασσελάκης: Βεβαίως παραμένω πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

Εθνική Ελλάδας: Η βαθμολογία και το πρόγραμμα της γαλανόλευκης στο Nations League

Μπάλντοκ ακούς; Η Ελλάδα νίκησε 2-1 την Αγγλία με επική εμφάνιση μέσα στο Γουέμπλεϊ

43χρονος πιάστηκε στα «πράσα» να κλέβει αντικείμενα από τις σιδηροδρομικές γραμμές στην Ελευσίνα