Έλλη Παπαγγελή: «Πολύ κακώς αποσύρθηκε η επίμαχη αφίσα ενατίον των αμβλώσεων από το μετρό»

17:30 - 14/01/2020

Σήμερα η Έλλη, πήρε θέση για το θέμα, λέγοντας πως θεωρεί πολύ λάθος το γεγονός ότι η συγκεκριμένη αφίσσα, τελικά αποσύρθηκε. The post Έλλη Παπαγγελή: «Πολύ κακώς αποσύρθηκε η επίμαχη αφίσα ενατίον των αμβλώσεων από το μετρό» appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διαφωνεί η Παπαγγελή: «Πολύ κακώς αποσύρθηκε η αφίσα εναντίον των αμβλώσεων από το μετρό της Αθήνας»

Το γνωστό μοντέλο, Έλλη Παπαγγελή,  με ανάρτηση της στο Facebook, πήρε θέση για το ζήτημα με την αφίσα στο μετρό, που αφορούσε τις αμβλώσεις, εκφράζοντας τις τις δικές της απόψεις. The post Διαφωνεί η Παπαγγελή: «Πολύ κακώς αποσύρθηκε η αφίσα εναντίον των αμβλώσεων από το μετρό της Αθήνας» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»