Λευτέρης Πανταζής: Είμαι έτοιμος για έναν γάμο… ποτέ δεν λέω, ποτέ

15:50 - 04/07/2022

«Θα έρΘει και το εγγονάκι κάποια στιγμή, αλλά θα το μάθουμε να λέει ΛΕΠΑ, όχι παππού», δήλωσε μεταξύ άλλων ο Λευτέρης Πανταζής - Δείτε το βίντεο 

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λευτέρης Πανταζής: «Έχασα 10 κιλά για τον γάμο της κόρης μου»

Το Σάββατο 9 Ιουλίου ο Λευτέρης Πανταζής παντρεύει την κόρη του με τον Μάριο Καπότση και η χαρά του δεν κρύβεται! Ο αγαπημένος μας τραγουδιστής...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λευτέρης Πανταζής: Είμαι έτοιμος για έναν γάμο… ποτέ δεν λέω, ποτέ

Ο Λευτέρης Πανταζής σε μία συνέντευξη, μίλησε τόσο για την επαγγελματική, όσο και για την προσωπική του ζωή.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Λευτέρης Πανταζής: «Έχασα 10 κιλά για τον γάμο της κόρης μου»

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής Ποιος είναι πρωινιάτικα έκανε ο Λευτέρης Πανταζής, ο οποίος ήταν ιδιαίτερα To άρθρο Λευτέρης Πανταζής: «Έχασα 10 κιλά για τον γάμο της κόρης μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Λευτέρης Πανταζής: «Είμαι πολύ έτοιμος για γάμο – Στο εγγονάκι μου θα μάθω να λέει “Λε Πα” και όχι παππού»

Ο γνωστός τραγουδιστής, Λευτέρης Πανταζής, μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» για το νέο δίσκο που ετοιμάζει και τη συνεργασία με τον τράπερ Trannos, αλλά και για το κατά πόσο θα τολμούσε ένα γάμο στο μέλλον «Ετοιμάζω έναν δίσκο τώρα για το χειμώνα, με δέκα τραγούδια από όλα τα είδη της μουσικής. Ίσως έχω με […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Κατάρρευση κτιρίου στη Σιέρα Λεόνε: Τουλάχιστον 15 νεκροί, ανάμεσά τους 5 παιδιά

Επίθεση με μαχαίρι στην Ολλανδία: Ένας νεκρός και ένας τραυματίας - Ο δράστης συνελήφθη (βίντεο)

Μιανμάρ: Ο απολογισμός των θυμάτων του τυφώνα Γιάγκι φθάνει τους 293 νεκρούς

Champions League: Η Μονακό 2-1 την Μπαρτσελόνα, η Ατλέτικο στο φινάλε 2-1 τη Λειψία - Δείτε τα γκολ

Ρωσία: Ποινική δίωξη σε βάρος του διευθυντή της εφημερίδας Novaya Gazeta - Europe

Η Delta Airlines αναστέλλει τις πτήσεις από Νέα Υόρκη προς Τελ Αβίβ μέχρι το τέλος του έτους