Δήμητρα Ματσούκα: «Ήμουν έξαλλη, ήταν ατυχής η αντιμετώπιση της σειράς από το κανάλι»

10:40 - 20/06/2022

Η Δήμητρα Ματσούκα έδωσε συνέντευξη στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη κι εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τηλεοπτική της […] The post Δήμητρα Ματσούκα: «Ήμουν έξαλλη, ήταν ατυχής η αντιμετώπιση της σειράς από το κανάλι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Ματσούκα: Ήταν τελείως ατυχής η αντιμετώπιση της σειράς από το κανάλι

“Ήμουν έξαλλη τότε, γιατί δουλεύαμε πολύ σκληρά” είπε η Δήμητρα Ματσούκα. Στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Δήμητρα Ματσούκα και μίλησε για τη σειρά που συμμετείχε και που δεν είχε τη σωστή διαχείριση από τον προγραμματισμό του καναλιού. «Πριν από 3 χρόνια είχα κάνει μία δουλειά στο Open που δεν ευτύχησε ... Περισσότερα To άρθρο Δήμητρα Ματσούκα: Ήταν τελείως ατυχής η αντιμετώπιση της σειράς από το κανάλι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ποια σειρά έκανε έξαλλη την Δήμητρα Ματσούκα – «Ήταν ατυχής η αντιμετώπιση από το κανάλι»

Δήμητρα Ματσούκα: «Τότε ήμουν έξαλλη, ήταν ατυχής η αντιμετώπιση από τους ανθρώπους στο κανάλι»

Διαβάστε το στο in.gr

Δήμητρα Ματσούκα: «Τότε ήμουν έξαλλη, ήταν ατυχής η αντιμετώπιση από τους ανθρώπους στο κανάλι»

Συνέντευξη στην Όλγα Λαφαζάνη και το Happy Day, παραχώρησε η Δήμητρα Ματσούκα, με αφορμή την παράσταση «Η μεγάλη πλεκτάνη», στην οποία πρωταγωνιστεί. Η ηθοποιός αναφέρθηκε σε ένα ευτράπελο που της συνέβη σε παράσταση, αλλά και στη συνεργασία της με το OPEN για τα γυρίσματα σειράς. «Σε περιοδεία στη Χαλκίδα είχε τόσο πολύ κόσμο που ένας […] The post Δήμητρα Ματσούκα: «Τότε ήμουν έξαλλη, ήταν ατυχής η αντιμετώπιση από τους ανθρώπους στο κανάλι» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»