Ζιντάν: «Έχω ακόμα να δώσω πράγματα ως προπονητής»

13:56 - 19/06/2022

Ζιντάν: «Έχω ακόμα να δώσω πράγματα ως προπονητής» 19/06/2022 Ο Ζινεντίν Ζιντάν αποτελεί ένα από τα πρόσωπα που βρίσκονται στο παρασκήνιο το τελευταίο διάστημα, λόγω της προσπάθειας της Παρί Σεν Ζερμέν να τον πείσει να αναλάβει την τεχνική ηγεσία της ομάδας. Όλα δείχνουν πως ο Γάλλος σταρ δεν θα είναι ο αντικαταστάτης του Μαουρίσιο Ποτσετίνο, με τον Κριστόφ Γκαλτιέ να είναι ο πλέον πιθανός διάδοχος του Αργεντινού τεχνικού. Ο λόγος είναι ότι ο Ζιντάν αρνήθηκε την πρόταση των Παριζιάνων. καθώς επιθυμία του είναι να αναλάβει την εθνική Γαλλίας μετά τον Ντιντιέ Ντεσάμτ. Μιλώντας στο Telefoot, μεταξύ άλλων υποστήριξε πως η καριέρα του ως προπονητής δεν έχει ακ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζιντάν: «Μπορώ ακόμα να συνεισφέρω πολλά ως προπονητής»

Η… τέχνη δεν ξεχνιέται, με τον Ζινεντίν Ζιντάν να εμφανίζεται σίγουρος για τον εαυτό του.

Διαβάστε το στο tovima

Ζιντάν: “Έχω ακόμα να δώσω πράγματα ως προπονητής, δεν νιώθω περήφανος για την κουτουλιά”

Ο Ζινεντίν Ζιντάν μιλώντας στο Telefoot τόνισε πως η καριέρα του ως προπονητής δεν έχει "κλείσει", αλλά έχει ακόμα να προσφέρει πράγματα, ενώ αναφέρθηκε επίσης, στο γκολ με τη φανέλα της Ρεάλ, καθώς και στην κουτουλιά στον Ματεράτσι. The post Ζιντάν: “Έχω ακόμα να δώσω πράγματα ως προπονητής, δεν νιώθω περήφανος για την κουτουλιά” appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Πρόβλημα στην Ρεάλ με Φελίζ: Αμφίβολος για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό

ΕΟΚ: Ο Λιόλιος ορίζει αρχιδιαιτητή τον Ηλία Κορομηλά

ΒΙΝΤΕΟ – Γιάννης Παπαστεφανάκης: «Είχαμε τον μεγάλο Ιβάν Σαββίδη δίπλα μας»

Με Σαν Ρόκε Λας Πάλμας ο ΠΑΟΚ στους «32» του CEV Challenge Cup

Τα νεότερα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό ενόψει Ζαλγκίρις

Μεσίτης του Μπάλντοκ: «Τα λόγια μου ήταν πολύ προσεκτικά…» (ΦΩΤΟ)