Μαρία Πρωτόπαππα: Δεν με απασχολεί καθόλου η εξωτερική μου εικόνα

09:20 - 06/06/2022

Η Μαρία Πρωτόπαππα μίλησε εφ’ όλης της ύλης στον Alpha! Για τον Σασμό, την εξωτερική της εμφάνιση καθώς και τη νέα παράσταση “Φιλοκτήτης” μίλησε η Μαρία Πρωτόπαππα στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, το πρωί της Δευτέρας. “Νομίζω πως για τον Σασμό ξέρω λιγότερα από όσα ξέρουν οι τηλεθεατές! Δεν καταλαβαίνω γιατί ... Περισσότερα To άρθρο Μαρία Πρωτόπαππα: Δεν με απασχολεί καθόλου η εξωτερική μου εικόνα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Πρωτόπαππα: Δεν με απασχολεί καθόλου η εξωτερική μου εικόνα - Νιώθω μια απελευθέρωση έτσι

Η ηθοποιός μίλησε για τη μεγάλη επιτυχία του «Σασμού», τα spoiler, αλλά και την καθημερινότητά της - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαρία Πρωτόπαππα: "Δεν με απασχολεί καθόλου η εξωτερική μου εικόνα"

"Νιώθω μια απελευθέρωση έτσι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μαρία Πρωτόπαππα: «Δεν με απασχολεί καθόλου η εξωτερική μου εικόνα»

Μαρία Πρωτόπαππα: «Δεν με απασχολεί καθόλου η εξωτερική μου εικόνα» Η Μαρία Πρωτόπαππα μίλησε εφ’ όλης της ύλης στον Alpha! Για τον Σασμό, την εξωτερική της εμφάνιση καθώς και τη νέα παράσταση “Φιλοκτήτης” μίλησε η Μαρία Πρωτόπαππα στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, το πρωί της Δευτέρας. “Νομίζω πως για τον Σασμό […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Άρης - Ολυμπιακός 2-0 live: Γκολ και ο Μορόν πριν βγει το πρώτο ημίχρονο

Συνεχίζεται η ψηφοφορία στην Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ – Πέρασε η πρόταση της Πολιτικής Γραμματείας

Εφές – Μακάμπι 89-66: Κυρίαρχοι οι Τούρκοι στο Καλλιμάρμαρο στο πρώτο παιχνίδι για το «Παύλος Γιαννακόπουλος»

Athens Kallithea – ΑΕΚ: Χωρίς τον Λάζαρο Ρότα η Ένωση στη Λεωφόρο

Panik Records: Δωρεά 60.000€ στα Παιδικά Χωριά SOS για υποτροφία μουσικής, μουσικά όργανα και μουσικοθεραπευτές

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης η πόλη της Ρωσίας Τιχορέτσκ μετά την επίθεση της Ουκρανίας με drones σε αποθήκη πυρομαχικών