Ο Βασίλειος Κωστέτσος εξομολογείται για τις συναντήσεις του με τον Μίκη Θεοδωράκη

08:36 - 23/05/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε ο Βασίλειος Κωστέτσος. Ο γνωστός σχεδιαστής μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Ο Βασίλειος Κωστέτσος εξομολογείται για τις συναντήσεις του με τον Μίκη Θεοδωράκη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Βασίλειος Κωστέτσος μιλάει για την επιθυμία του να γίνει πατέρας

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε ο Βασίλειος Κωστέτσος, ο οποίος αναφέρθηκε στην προσωπική του ζωή, για τον επιθυμία του να κάνει παιδιά, αλλά και τις φοβίες...

Διαβάστε το στο Zougla

Βασίλειος Κωστέτσος: Είμαι ο μοναδικός Έλληνας που έχω ντύσει τον Μίκη Θεοδωράκη

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» παραχώρησε συνέντευξη ο Βασίλειος Κωστέτσος το πρωί της Δευτέρας (23/05) και μεταξύ άλλων εξομολογήθηκε τι του είχε ο κορυφαίος Έλληνας μουσικοσυνθέτης, Μίκης Θεοδωράκης. «Η σειρά L’ Olympien είναι αφιερωμένη στη μητέρα μου. Δεν κοιμάμαι καθόλου από το άγχος, έχω πολλά ψυχοσωματικά. Έχω άγχος ότι θα πάθω ότι έπαθαν οι γονείς μου και πηγαίνω στους γιατρούς. Έχω εισπράξει τρομερή αγάπη από τον κόσμο. Μου φιλούσαν τα χέρια σε εκδηλώσεις θαυμασμού. Είμαι ευγνώμων στον Θεό, το σύμπαν και τους γονείς μου», είπε αρχικά ο Βασίλειος Κωστέτσος. Ο Βασίλειος Κωστέτσος είπε στη συνέχεια: «Είμαι ο μοναδικός Έλληνας που έχω ντύσει τον Μίκη Θεοδωράκη. Πάντα ήθελα να π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Βασίλειος Κωστέτσος μιλάει για την επιθυμία του να γίνει πατέρας

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε ο Βασίλειος Κωστέτσος, ο οποίος αναφέρθηκε στην προσωπική του ζωή, για τον επιθυμία του να κάνει παιδιά,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βασίλειος Κωστέτσος: «Είμαι ο μοναδικός Έλληνας που έχω ντύσει τον Μίκη Θεοδωράκη»

Ο Βασίλειος Κωστέτσος, μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη μεταξύ άλλων, και για τον Μίκη Θεοδωράκη.Ο Βασίλειος Κωστέτσος, μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη μεταξύ άλλων, και για τον Μίκη Θεοδωράκη.«Η σειρά L’ Olympien είναι αφιερωμένη στη μητέρα μου. Δεν κοιμάμαι καθόλου από το άγχος, έχω πολλά ψυχοσωματικά. Έχω άγχος ότι θα πάθω ότι έπαθαν οι γονείς μου και πηγαίνω στους γιατρούς. Έχω εισπράξει τρομερή αγάπη από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»