Ρένος Χαραλαμπίδης για Ελευθερία Βιδάκη: «Ήταν μια δραματική στιγμή»

09:06 - 17/05/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε ο Ρένος Χαραλαμπίδης. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Ρένος Χαραλαμπίδης για Ελευθερία Βιδάκη: «Ήταν μια δραματική στιγμή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένος Χαραλαμπίδης για Ελευθερία Βιδάκη: Έκανε το απονενοημένο διάβημα σε μια κρίση λοχείας

Ο Ρένος Χαραλαμπίδης εκτός των άλλων μίλησε Ελευθερία Βιδάκη που έπαιζαν μαζί στο «Κάτι τρέχει με τους δίπλα»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ρένος Χαραλαμπίδης: Η Ελευθερία Βιδάκη αυτοκτόνησε σε μια κρίση λοχείας

Στην αυτοκτονία της Ελευθερίας Βιδάκη αναφέρθηκε ο Ρένος Χαραλαμπίδης σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Happy Day». «Είχαμε την ατυχία να χάσουμε με αυτοχειρία τη φίλη μας και συνάδελφο Ελευθερία Βιδάκη, σχεδόν πριν από 20 χρόνια. Αυτό ήταν μια δραματική στιγμή, η οποία όμως τακτοποιήθηκε μέσα μου μέσα στα χρόνια. Και κάθε φορά που βλέπω επαναλήψεις από το “Κάτι τρέχει με τους δίπλα” έχει φύγει πια η θλίψη και έχει έρθει ο θαυμασμός για το ταλέντο της Ελευθερίας. Τον πρώτο καιρό δυσκολεύτηκα να καταλάβω τι συνέβη με την Ελευθερία», είπε ο Ρένος Χαραλαμπίδης. «Η Ελευθερία έκανε το απονενοημένο διάβημα σε μια κρίση λοχείας. Δυσκολευτήκαμε να το δεχτούμε, να το πιστέψουμε και να το αποδεχτούμε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης για Ελευθερία Βιδάκη: «Έκανε το απονενοημένο διάβημα σε μια κρίση λοχείας»

Ο Ρένος Χαραλαμπίδης μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και στην κάμερα του Happy Day, με αφορμή τη βραδιά To άρθρο Ρένος Χαραλαμπίδης για Ελευθερία Βιδάκη: «Έκανε το απονενοημένο διάβημα σε μια κρίση λοχείας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: Ο λόγος που η Ελευθερία Βιδάκη έβαλε τέλος στη ζωή της

«Ήταν μια δραματική στιγμή»

Διαβάστε το στο news.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: «Η Ελευθερία Βιδάκη έκανε το απονενοημένο διάβημα σε μια κρίση λοχείας»

Ρένος Χαραλαμπίδης: "Κάθε φορά που βλέπω επαναλήψεις από το “Κάτι τρέχει με τους δίπλα” έχει φύγει πια η θλίψη και έχει έρθει ο θαυμασμός".

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Χαραλαμπίδης για Βιδάκη: "Ήταν μια δραματική στιγμή"

"Δυσκολευτήκαμε να το δεχτούμε, να το πιστέψουμε και να το αποδεχτούμε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»