Νίκος Μουζέλης: Σφάλμα εκ παραδρομής η αναφορά μου για επίσκεψη του Νίκου Ανδρουλάκη στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ

18:08 - 14/05/2022

«Δεν φανταζόμουν πως μία ομολογουμένως λανθασμένη αναφορά μου στον κ. Ανδρουλάκη θα προκαλούσε τόσο θόρυβο. Είναι προφανές πως πρόκειται για σφάλμα που έγινε εκ παραδρομής, λόγω συνεπωνυμίας με τον Έλληνα πρόξενο στη Μαριούπολη, με τον οποίον είχε συναντηθεί ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία, και σίγουρα όχι εσκεμμένα». Αυτό αναφέρει ο Νίκος Μουζέλης (μέλος της ΚΕΑ […]

Διαβάστε Περισσότερα στο mononews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μουζέλης: Σφάλμα εκ παραδρομής η αναφορά μου στον κ. Ανδρουλάκη

«Είναι προφανές πως πρόκειται για σφάλμα που έγινε εκ παραδρομής, λόγω συνεπωνυμίας με τον Έλληνα πρόξενο στη Μαριούπολη, με τον οποίον είχε συναντηθεί ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ» ανέφερε ο κ. Μουζέλης

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νίκος Μουζέλης: Σφάλμα εκ παραδρομής η αναφορά μου στον κ. Ανδρουλάκη

«Δεν φανταζόμουν πως μία ομολογουμένως λανθασμένη αναφορά μου στον κ. Ανδρουλάκη θα προκαλούσε τόσο θόρυβο...

Διαβάστε το στο Zougla

Μουζέλης: Εκ παραδρομής η αναφορά μου στον κ. Ανδρουλάκη λόγω συνεπωνυμίας με τον Έλληνα πρόξενο στη Μαριούπολη

Την εκ παραδρομής αναφορά του στον επικεφαλής του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής Νίκο Ανδρουλάκη έκανε γνωστή ο συγγραφέας Νίκος Μουζέλης, κάτι που προκάλεσε την οργισμένη απάντηση του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ.Την εκ παραδρομής αναφορά του στον επικεφαλής του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής Νίκο Ανδρουλάκη έκανε γνωστή ο συγγραφέας Νίκος Μουζέλης, κάτι που προκάλεσε την οργισμένη απάντηση του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ.«Δεν φανταζόμουν πως μία ομολογουμένως λανθασμένη αναφορά μου στον κ. Ανδρουλάκη θα προκαλούσε τόσο θόρυβο. Είναι προφανές πως πρόκειται για σφάλμα που έγινε εκ παραδρομής, λόγω συνεπωνυμίας με τον Έλληνα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ mononews.gr

Commerzbank: Η γερμανική κυβέρνηση ξεκινά έρευνα για την πώληση του κρατικού μεριδίου στην Unicredit

ΧΑ: Αλλαγές στη σύνθεση των δεικτών ελληνικών εταιρικών ομολόγων

Πετρέλαιο: Νέα κέρδη με ώθηση από Fed και Μέση Ανατολή

Wall Street: Ισχυρή άνοδος στους δείκτες – Στο +2,51% ο Nasdaq

Καλώδιο Ελλάδας-Κύπρου: Υπάρχει πλαίσιο συμφωνίας – Σήμερα το ρυθμιστικό πλαίσιο, αργότερα η επενδυτική συμμετοχή

«Παγώνει» η Εισφοράς Αλληλεγγύης Συνταξιούχων (ΕΑΣ) για 600.000 συνταξιούχους – Επιβεβαίωση του «Mononews»