Η Κατερίνα Γερονικολού για τον Γιώργο Κιμούλη: Έχει επαφή πλέον μαζί του;

10:16 - 13/05/2022

Στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Κατερίνα Γερονικολού. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για τον σύντροφό […] The post Η Κατερίνα Γερονικολού για τον Γιώργο Κιμούλη: Έχει επαφή πλέον μαζί του; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Γερονικολού: «Τον έχω συγχωρήσει τον Γιώργο Κιμούλη»

Η ηθοποιός μίλησε για το περιστατικό λεκτικής βίας που είχε ζήσει με τον γνωστό σκηνοθέτη κι ανέφερε πως για εκείνη, το θέμα αυτό έχει λήξει

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Γερονικολού: Έχω συγχωρήσει τον Γιώργο Κιμούλη

Τον είχε καταγγείλει στο παρελθόν για κακοποιητική συμπεριφορά

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κατερίνα Γερονικολού: «Τον έχω συγχωρήσει τον Γιώργο Κιμούλη»

Η Κατερίνα Γερονικολού μίλησε για το περιστατικό λεκτικής βίας που είχε ζήσει με τον γνωστό σκηνοθέτη κι ανέφερε πως για…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κατερίνα Γερονικολού: Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, η συγχώρεση στον Γιώργο Κιμούλη και η μητρότητα

Με αφορμή τον πρωταγωνιστικό της ρόλο στη σειρά του Alpha, Τα Νεοκλασικά, η Κατερίνα Γερονικολού μίλησε To άρθρο Κατερίνα Γερονικολού: Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, η συγχώρεση στον Γιώργο Κιμούλη και η μητρότητα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Γερονικολού: "Έχω συγχωρέσει τον Γιώργο Κιμούλη - Έχει τελειώσει το θέμα" [Βίντεο]

Το ζήτημα με τον Γιώργο Κιμούλη έχει λήξει για την Κατερίνα Γερονικολού και όπως είπε τον έχει συγχωρέσει για τη συμπεριφορά του

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Κατερίνα Γερονικολού για τον Γιώργο Κιμούλη: «Τον έχω συγχωρήσει»

Στα γυρίσματα της σειράς της ΕΡΤ «Κι όμως είμαι ακόμη εδώ» βρέθηκε η Όλγα λαφαζάνη και η κάμερα της εκπομπής Happy Day και συνάντησαν την Κατερίνα γερονικολού. Η γνωστή ηθοποιός που συμπρωταγωνιστεί μαζί με τον σύντροφό της, Γιάννη Τσιμιτσέλη στη σειρά μίλησε για την τηλεοπτική του χημεία. Η Κατερίνα Γερονικολού, μάλιστα, απάντησε και σε ερώτηση […] The post Κατερίνα Γερονικολού για τον Γιώργο Κιμούλη: «Τον έχω συγχωρήσει» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»