Γιάννης Τσιμιτσέλης: «Με τραυμάτισε με το αγκίστρι στο πόδι ένας λούτσος»

09:52 - 09/05/2022

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης παραχώρησε συνέντευξη στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα του Happy Day, το πρωί της Δευτέρας, στον Alpha […] The post Γιάννης Τσιμιτσέλης: «Με τραυμάτισε με το αγκίστρι στο πόδι ένας λούτσος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Τσιμιτσέλης: «Με τραυμάτισε με το αγκίστρι στο πόδι ένας λούτσος»

«Όπως πάω να τον πιάσω με το χέρι μου για να τον ξαγκιστρώσω, σπαρταράει, γλιστράει κάτω, πέφτει στο πόδι μου και μου κάρφωσε τα δυο αγκίστρια στο πόδι», είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Το απίστευτο περιστατικό με τον λούτσο στο Fishy

Όσα είπε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης στην κάμερα του Happy Day στον Alpha. Την συνέχιση της ταξιδιωτικής του εκπομπής στο MEGA, “Fishy” ανακοίνωσε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης μιλώντας στη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα του Happy Day, το πρωί της Δευτέρας, στον Alpha. «Για την επόμενη σεζόν συζητάω για δυο σίριαλ αλλά έχω ένα αρκετά ασφυκτικά ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Τσιμιτσέλης: Το απίστευτο περιστατικό με τον λούτσο στο Fishy δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Τσιμιτσέλης: «Με τραυμάτισε με το αγκίστρι στο πόδι ένας λούτσος… Αίματα πολλά, πολύ σπλατεριά»

Έναν σοβαρό τραυματισμό που υπέστη στα γυρίσματα της ταξιδιωτικής του εκπομπής αποκάλυψε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, στην κάμερα του Happy Day.Έναν σοβαρό τραυματισμό που υπέστη στα γυρίσματα της ταξιδιωτικής του εκπομπής αποκάλυψε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, στην κάμερα του Happy Day.O Γιάννης Τσιμιτσέλης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «για την επόμενη σεζόν συζητάω για δυο σίριαλ αλλά έχω ένα αρκετά ασφυκτικά πρόγραμμα σε σχέση με τις εκπομπές που κάνω στο MEGA Έχω να κάνω 28 εκπομπές που σημαίνει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Με τραυμάτισε με το αγκίστρι στο πόδι ένας λούτσος"

"Αίματα πολλά, πολύ σπλατεριά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»