Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Όταν ήμουν με τον Γιάννη Πάριο οι παπαράτσι έσκαγαν μέσα από θάμνους

11:20 - 05/05/2022

«Δεν με αναγνώριζε κι αυτό ήταν το χειρότερο», λέει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega καλημέρα» και την Ελένη Μουστάκη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για τα προσωπικά της, τη σχέση που είχε κάποτε με τον Γιάννη Πάριο, αλλά και την απώλεια του πατέρα της. «Έχω ζήσει καταπιεστική συμπεριφορά από ζήλια. ... Περισσότερα To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Όταν ήμουν με τον Γιάννη Πάριο οι παπαράτσι έσκαγαν μέσα από θάμνους δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Όταν ήμουν με τον Γιάννη Πάριο οι παπαράτσι έσκαγαν μέσα από θάμνους

H Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για ακόμα μια φορά έκανε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή - Αναφέρθηκε και στην σχέση της με τον Γιάννη Πάριο και το κυνήγι από τους παπαράτσι που έσκαγαν μέσα από θάμνους

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Όταν ήμουν με τον Γιάννη Πάριο οι παπαράτσι έσκαγαν μέσα από θάμνους»

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου αναφέρθηκε και στην καταπιεστική συμπεριφορά που έχει ζήσει λόγω ζήλιας

Διαβάστε το στο in.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Όταν ήμουν με τον Γιάννη Πάριο οι παπαράτσι έσκαγαν μέσα από θάμνους (VID)

Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για τα προσωπικά της, τη σχέση που είχε κάποτε με τον Γιάννη Πάριο, αλλά και την απώλεια του πατέρα της. «Έχω ζήσει καταπιεστική συμπεριφορά από ζήλια. Κάποια στιγμή είχα παρακολούθηση από τηλέφωνα και το πήρα χαμπάρι. Μου είχαν βάλει κοριό στο σταθερό. Τα διαζύγια δεν είναι το πιο ευχάριστο πράγμα που […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Το viral Χριστουγεννιάτικο δέντρο της Μυκόνου που στολίστηκε μέσα στο «κατακαλόκαιρο»

Ο Ευρωπαϊκός Οργανισμός Φαρμάκων συνιστά το εμβόλιο για την ευλογιά των πιθήκων σε εφήβους από 12 έως 17 ετών

Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας: Οι 8 συχνότερες παραβάσεις και οι κυρώσεις τους

Laver Cup: Ο Στέφανος Τσιτσιπάς θα αγωνιστεί στο διπλό με τον Κάσπερ Ρουντ

Διηπειρωτικό Κύπελλο FIFA: Το πρόγραμμα με τη Ρεάλ Μαδρίτης στον τελικό

Το Ισραήλ «ξεδοντιάζει» την Χεζμπολάχ – Μετά τον Ιμπραήμ Ακίλ σκότωσαν και τον Αχμέτ Ουάχαμπι, υψηλόβαθμο στέλεχος της οργάνωσης