Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Οι γονείς μου είχαν έναν μακρύ γάμο, λίγο άπιαστο ιδανικό

10:12 - 25/04/2022

Όσα είπε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για τον έρωτα στη νέα της συνέντευξη. Στους αγαπημένους της γονείς και την σημασία του έρωτα στη ζωή της εστίασε, μεταξύ άλλων, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στη συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Gala και την δημοσιογράφο Μαριλού Πανταζή. “Ο έρωτας παίζει αρκετά σημαντικό ρόλο στη ζωή μου, αλλά όχι και τον ... Περισσότερα To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Οι γονείς μου είχαν έναν μακρύ γάμο, λίγο άπιαστο ιδανικό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Νίκος Μωραΐτης: «Ο Πολάκης κατάπιε σαν μουρουνόλαδο το ότι ο Στέφανος Κασσελάκης είναι γκέι και τον στήριξε»

Άρης – Ολυμπιακός: Στο «Βικελίδης» το ντέρμπι της 5ης αγωνιστικής της Super League

Ελλάδα και Κύπρος ολοκλήρωσαν τη συμφωνία για την ηλεκτρική διασύνδεση

Πέθανε ο πρώην σύζυγος της Σοφίας Βόσσου και πατέρας της κόρης της, Ερασμίας Μάνου

Κατάθεση υποψηφιοτήτων μέχρι τις 24 Οκτωβρίου και εκλογές στις 24 Νοεμβρίου η εισήγηση Σβίγκου στην Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ

«Η γη της ελιάς» επιστρέφει και κάνει πρεμιέρα στο Mega την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου στις 21:00