Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Ο έρωτας δεν παίζει τον μεγαλύτερο ρόλο στη ζωή μου»

10:16 - 24/04/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στο περιοδικό Gala και την δημοσιογράφο Μαριλού Πανταζή με αφορμή […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Ο έρωτας δεν παίζει τον μεγαλύτερο ρόλο στη ζωή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – Ελεονώρα Μελέτη: Με το ίδιο πράσινο φόρεμα

Από την Ιταλία όπου περνάει τις πασχαλινές της διακοπές με τον σύντροφό της έστειλε τις ευχές της η ηθοποιός. Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου επέλεξε μάλιστα μία φωτογραφία με ένα πράσινο φόρεμα με το οποίο ποζάρει για το περιοδικό Gala που κυκλοφορεί. Πρόκειται για μια δημιουργία της σχεδιάστριας Λένας Κατσανίδου. Το ίδιο φόρεμα που επέλεξε η Αλεξάνδρα […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – Ελεονώρα Μελέτη: Με το ίδιο πράσινο φόρεμα appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»