Ρένος Ρώτας: Είχα ερωτική σκηνή με τη γυναίκα του Διαμαντίδη και φοβόμουν μη με «πλακώσει»

17:34 - 20/04/2022

«Μου έλεγαν ότι θα έρθει ο μπασκετμπολίστας να με πλακώσει στο ξύλο», λέει ο Ρένος Ρώτας. Ο Ρένος Ρώτας έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Ο γνωστός ηθοποιός, μάλιστα, αποκάλυψε πως τον… φόβιζαν οι συνάδελφοί του, όταν ο ίδιος είχε ερωτική σκηνή με τη Βερίνα Χιώτη, τη γυναίκα του Δημήτρη Διαμαντίδη. ... Περισσότερα To άρθρο Ρένος Ρώτας: Είχα ερωτική σκηνή με τη γυναίκα του Διαμαντίδη και φοβόμουν μη με «πλακώσει» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένος Ρώτας: Είχα ερωτική σκηνή με τη γυναίκα του Διαμαντίδη και φοβόμουν μη με «πλακώσει» (VID)

Ο γνωστός ηθοποιός, μάλιστα, αποκάλυψε πως τον… φόβιζαν οι συνάδελφοί του, όταν ο ίδιος είχε ερωτική σκηνή με τη Βερίνα Χιώτη, τη γυναίκα του Δημήτρη Διαμαντίδη. «Στο ξεκίνημά μου είχα μια ερωτική σκηνή με την Βερίνα Χιώτη, η οποία είναι η γυναίκα του Διαμαντίδη του μπασκετμπολίστα. Εγώ τότε ήμουν ψάρακλας και μου έλεγαν ότι θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

ΒΙΝΤΕΟ: «Είχα ερωτική σκηνή με τη γυναίκα του Διαμαντίδη, φοβόμουν μη με πλακώσει στο ξύλο»

ΒΙΝΤΕΟ: «Είχα ερωτική σκηνή με τη γυναίκα του Διαμαντίδη, φοβόμουν μη με πλακώσει στο ξύλο» 21/04/2022 Συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day έδωσε ο ηθοποιός Ρένος Ρώτας και αποκάλυψε πως τον… φόβιζαν οι συνάδελφοί του, όταν ο ίδιος είχε ερωτική σκηνή με τη Βερίνα Χιώτη, τη γυναίκα του Δημήτρη Διαμαντίδη. «Στο ξεκίνημά μου είχα μια ερωτική σκηνή με την Βερίνα Χιώτη, η οποία είναι η γυναίκα του Διαμαντίδη του μπασκετμπολίστα. Εγώ τότε ήμουν ψάρακλας και μου έλεγαν ότι θα έρθει ο μπασκετμπολίστας να σε πλακώσει στο ξύλο. Λέω αυτό το επεισόδιο θα βγει στον αέρα, ο άνθρωπος θα το δει, είναι η γυναίκα του, είναι πανύψηλος, θα με γραπώσει από τον σβέρκο… Δεν τον συ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

ΠΑΟΚ – Πετκίμ Σπορ 69-79: Ηττήθηκε κι έμεινε εκτός ομίλων του Basketball Champions League

Το Ισραήλ ετοιμάζεται για μεγάλο χτύπημα από τη Χεζμπολάχ τις επόμενες ώρες – Συνεχίζει το σφυροκόπημα στον Λίβανο

Βαθμολογία Super League: Η πρωτιά του ΠΑΟΚ και το «γκρέμισμα» του Ολυμπιακού στην έδρα του Άρη, φάσεις και γκολ από τα ματς

«Όχι» από τον Ντόναλντ Τραμπ στο κάλεσμα της Καμάλα Χάρις για νέο debate - «Είναι πολύ αργά»

Φενέρμπαχτσε – Γαλατασαράι 1-3: Η «τσιμπόμ» ταπείνωσε την ομάδα του Μουρίνιο

Άρης - Ολυμπιακός 2-1 τελικό: Πρώτη φετινή ήττα για τους «ερυθρόλευκους»