Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Νίκο Σεργιανόπουλο: «Όταν μου είπαν ότι τον σκότωσαν έπαθα σοκ, έκλαιγα με λυγμούς»

13:20 - 16/04/2022

Στα παρασκήνια της θεατρικής παράστασης “Οι γείτονες από πάνω” βρέθηκε η κάμερα της εκπομπής “Open Weekend” To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Νίκο Σεργιανόπουλο: «Όταν μου είπαν ότι τον σκότωσαν έπαθα σοκ, έκλαιγα με λυγμούς» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Όταν μου είπαν ότι σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο έπαθα σοκ, έκλαιγα με λυγμούς»

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου παραχώρησε πρόσφατα συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Open Weekend» που βρέθηκε στα παρασκήνια της θεατρικής παράστασης...

Διαβάστε το στο Zougla

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου : «Όταν μου είπαν ότι σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο έπαθα σοκ, έκλαιγα με λυγμούς»

  Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου παραχώρησε πρόσφατα συνέντευξη στην κάμερα  της εκπομπής« Open Weekend» που βρέθηκε στα παρασκήνια της θεατρικής...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Έπαθα σοκ όταν μου είπαν ότι σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο, έκλαιγα με λυγμούς [βίντεο]

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είχε συνεργαστεί με τον Νίκο Σεργιανόπουλο στην επιτυχημένη σειρά 'Δυο Ξένοι'.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Νίκο Σεργιανόπουλο: «Όταν μου είπαν ότι τον σκότωσαν έκλαιγα με λυγμούς»

Η ηθοποιός Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» και μίλησε αρχικά, για τη «Λάμψη» αλλά και για τις πρώτες στιγμές μετά την ανακοίνωση της δολοφονίας του Νίκου Σεργιανόπουλου. «Θυμάμαι ότι τότε έκανα γύρισμα για μια σειρά του Mega και μπαίνει κάποιος στο πλατό και φωνάζει “σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο” και […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Νίκο Σεργιανόπουλο: «Όταν μου είπαν ότι τον σκότωσαν έκλαιγα με λυγμούς» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς