Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Μπήκε στο πλατό κι άρχισε να φωνάζει… σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο»

12:22 - 16/04/2022

Στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» και τον Ιορδάνη Παπακυριακού έδωσε συνέντευξη η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Μπήκε στο πλατό κι άρχισε να φωνάζει… σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μπήκε στο πλατό και φώναζε «σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο»

Για το πως έμαθε για τη δολοφονία του Νίκου Σεργιανόπουλου, με τον οποίο είχαν συνυπάρξει στους «Δυο Ξένους», μίλησε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. «Έπαθα σοκ, έκλαιγα με λυγμούς, έφυγα από το πλατό», είπε μεταξύ άλλων. «Θυμάμαι ότι τότε έκανα γύρισμα για μια σειρά του Mega και μπαίνει κάποιος στο πλατό και φωνάζει “σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν ... Περισσότερα To άρθρο Σοκάρει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μπήκε στο πλατό και φώναζε «σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Συγκλονίζει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για Σεργιανόπουλο: «Μπήκε στο πλατό κι άρχισε να φωνάζει… σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο» (vid)

«Θυμάμαι ότι τότε έκανα γύρισμα για μια σειρά του Mega και μπαίνει κάποιος στο πλατό και φωνάζει “σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο” και λέω “ποιον Νίκο;” και μου λέει “τον Σεργιανόπουλο” και παθαίνω σοκ. Δεν μπορούσα μετά, δεν έκανα τη σκηνή ποτέ. Έκλαιγα με λυγμούς κι έφυγα από το πλατό, δεν μπορούσα», είπε αρχικά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Μπήκε στο πλατό κι άρχισε να φωνάζει… σκότωσαν τον Νίκο»

«Έπαθα σοκ, έκλαιγα με λυγμούς, έφυγα από το πλατό»

Διαβάστε το στο news.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: "Μπήκε στο πλατό κι άρχισε να φωνάζει… σκότωσαν τον Νίκο, σκότωσαν τον Νίκο"

"Έπαθα σοκ, έκλαιγα με λυγμούς, έφυγα από το πλατό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»