Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Θρήνησα για την άτυχη εγκυμοσύνη μου

14:12 - 11/04/2022

«Είχα παλίνδρομη κύηση πήγα στον γιατρό μου και το παιδί δεν ζούσε», εξομολογείται η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα έδωσε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η ηθοποιός μίλησε για τα χειρουργεία που παρακολούθησε για έναν ρόλο, την παρουσίαση ενός show, αλλά την εγκυμοσύνη που δεν ευδοκίμησε. «Η υποκριτική μπήκε στη ζωή ... Περισσότερα To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Θρήνησα για την άτυχη εγκυμοσύνη μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Είχα μια ατυχή εγκυμοσύνη, θρήνησα για αρκετό καιρό μετά»

«Πήγα στον γιατρό μου και είδαμε ότι το παιδί έχει πεθάνει, την επόμενη μέρα είχα πρεμιέρα στη Θεσσαλονίκη», εξομολογήθηκε η ηθοποιός σε συνέντευξή της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συγκλονίζει η Παλαιολόγου: Θρήνησα για την άτυχη εγκυμοσύνη μου

«Είχα παλίνδρομη κύηση πήγα στον γιατρό μου και το παιδί δεν ζούσε», εξομολογείται η ηθοποιός.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Για όσο βίωσα τη μητρότητα είναι συγκλονιστικό το συναίσθημα – Θρήνησα την άτυχη εγκυμοσύνη μου

«Η υποκριτική μπήκε στη ζωή μου σε μικρή ηλικία, οι γονείς μου θεωρούσαν σημαντική παιδεία το θέατρο και τη λυρική σκηνή» είπε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου η οποία παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» του Mega το πρωί της Δευτέρας (11/04). Η ηθοποιός θυμήθηκε τα πρώτα της βήματα στην υποκριτική: «Η Ελένη Χατζηαργύρη ήταν δασκάλα μου. Ήρθε δειλά και μου είπε χωρίς να σε προσβάλω θέλεις να έρθεις να στρώνεις το χαλί στην παράσταση “Αγαμέμνονας”. Φέτος επέλεξα ένα ρόλο δραματικό γιατί ήθελα να φύγω από τους ρόλους που μου δίνουν συνήθως για να δείξω ότι μπορώ να κάνω και κάτι άλλο». «Μου κάνει εντύπωση γιατί στο live είμαι καλή» Απορία της προκαλεί το γεγονός πως δεν έχει εκπομπή για l

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Θρήνησα για την άτυχη εγκυμοσύνη μου (VID)

Η ηθοποιός μίλησε για τα χειρουργεία που παρακολούθησε για έναν ρόλο, την παρουσίαση ενός show, αλλά και την εγκυμοσύνη που δεν ευδοκίμησε. «Η υποκριτική μπήκε στη ζωή μου σε μικρή ηλικία, οι γονείς μου θεωρούσαν σημαντική παιδεία το θέατρο και τη λυρική σκηνή. Η Ελένη Χατζηαργύρη ήταν δασκάλα μου. Ήρθε δειλά και μου είπε χωρίς […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Είχα μια ατυχή εγκυμοσύνη, θρήνησα για αρκετό καιρό μετά»

Στην απόφασή της να μη γίνει μαμά αλλά και την ατυχή εγκυμοσύνη που είχε στο παρελθόν To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Είχα μια ατυχή εγκυμοσύνη, θρήνησα για αρκετό καιρό μετά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: "Δεν ήθελα να κάνω παιδί - Θρήνησα για την ατυχή εγκυμοσύνη μου" [Βίντεο]

"Είχα παλίνδρομη κύηση, πήγα στον γιατρό μου και το παιδί δεν ζούσε. Έκανα το χειρουργείο το πρωί και το βράδυ πήγα στην πρεμιέρα μου", εξομολογήθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Το ξέσπασμα του Mente Fuerte σε δημοσιογράφο: «Θα με ρωτήσεις κάτι για μένα;»

Συνεδριάζει η Κεντρική Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ - Η εισήγηση της Ράνιας Σβίγκου για συνέδριο στις 1-3 Νοεμβρίου και εκλογές στις 24 Νοεμβρίου

Σερ Άλεξ Φέργκιουσον: «Είμαι 82 χρονών, προφανώς και ανησυχώ για την άνοια»

Εποχικός πυροσβέστης «εγκέφαλος» κυκλώματος με 2 τόνους χασίς στον Αλμυρό – Θα εισέπρατταν 8 εκατ. ευρώ από τη διακίνηση

Αλέξης Κούγιας σε Σίσσυ Χρηστίδου: «Ο Λύτρας έχει ντέρτια, όποιος δέρνει δεν πάει μπουζούκια;»

Στο Disney+ οι Ιστορίες καλοσύνης και Τα μυαλά που κουβαλάς – Όλες οι ταινίες και οι σειρές που είναι διαθέσιμες