Παυλίδης: «Δεν ξέρω κάτι για ενδιαφέρον της Γκλάντμπαχ»

21:42 - 05/04/2022

Παυλίδης: «Δεν ξέρω κάτι για ενδιαφέρον της Γκλάντμπαχ» 05/04/2022 Ο Βαγγέλης Παυλίδης πραγματοποιεί την καλύτερη σεζόν της καριέρας του, μετρώντας φέτος με τη φανέλα της Άλκμααρ σε 41 εμφανίσεις σε όλες τις διοργανώσεις, 18 γκολ και 7 ασίστ. Όπως είναι λογικό, ο 23χρονος φορ έχει μαγνητίσει το ενδιαφέρον διάφορων συλλόγων, με έναν εξ αυτών να είναι η Γκλαντμπαχ όπως αναφέρουν ολλανδικά Μέσα. Παρόλα αυτά, ο Παυλίδης δήλωσε άγνοια για τα εν λόγω σενάρια και υποστήριξε, σε ιστοσελίδα οπαδών της ομάδας, πως θέλει να κερδίσει ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο με την Άλκμααρ. «Το διάβασα και εγώ στην εφημερίδα αλλά δεν έχω καμία ενημέρωση από τον ατζέντη μου. Είναι ωραί

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παυλίδης: Δεν ξέρω κάτι για Γκλάντμπαχ

Ο 23χρονος φορ της Άλκμααρ τοποθετήθηκε για το ενδιαφέρον της γερμανικής ομάδας

Διαβάστε το στο aek365.com

Παυλίδης: «Δεν ξέρω κάτι για ενδιαφέρον της Γκλάντμπαχ»

Η Γκλάντμπαχ φαίνεται πως εξετάζει την περίπτωση του Βαγγέλη Παυλίδη που αγωνίζεται στην Άλκμααρ, με τον Έλληνα φορ να δηλώνει άγνοια για το εν λόγω σενάριο. Ο Βαγγέλης Παυλίδης πραγματοποιεί την καλύτερη σεζόν της καριέρας του, μετρώντας φέτος με τη φανέλα της Άλκμααρ σε 41 εμφανίσεις σε όλες τις διοργανώσεις, 18 γκολ και 7 ασίστ. Όπως είναι λογικό, ο 23χρονος […] The post Παυλίδης: «Δεν ξέρω κάτι για ενδιαφέρον της Γκλάντμπαχ» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Παυλίδης: «Δεν ξέρω κάτι για Γκλάντμπαχ. Είμαι αφοσιωμένος στην Άλκμααρ»

Άγνοια δήλωσε ο Βαγγέλης Παυλίδης για τις φήμες που θέλουν την Γκλάντμπαχ να ενδιαφέρεται για την απόκτησή του από την Άλκμααρ.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Ποιος πασίγνωστος παρουσιαστής μπήκε στο νοσοκομείο

Αναχώρησε για Αττάλεια ο ΠΑΟΚ

Στην Ανάβαση Πορταριάς θα συμμετάσχει ο Μάριος Ηλιόπουλος (ΦΩΤΟ)

ΒΙΝΤΕΟ: Θέμα στο Sky Sports η μεταγραφή του Μαρσιάλ στην ΑΕΚ

Ανακοίνωσε τον Χουάν Φεράντο ο Πανσερραϊκός

Champions League: Το top-10 των μεγαλύτερων σκορ και η συντριβή του Ολυμπιακού στο Τορίνο