Μπάιντεν: «Ο Πούτιν είναι χασάπης – Δεν είμαι σίγουρος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει στρατηγική στην Ουκρανία»

17:38 - 26/03/2022

Από τη Βαρσοβία ο πρόεδρος των ΗΠΑ Τζο Μπάιντεν συνέχισε την επίθεση στον Πούτιν

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπάιντεν: «Χασάπης» ο Πούτιν – Δεν είμαι σίγουρος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει στρατηγική στην Ουκρανία

Από τη Βαρσοβία ο πρόεδρος των ΗΠΑ Τζο Μπάιντεν εξαπέλυσε επίθεση στον ρώσο πρόεδρο

Διαβάστε το στο tovima

Μπάιντεν: Αποκάλεσε «χασάπη» τον Πούτιν – Δεν είμαι βέβαιος πως η Ρωσία άλλαξε την στρατηγική της, τόνισε

Ο αμερικανός πρόεδρος Τζο Μπάιντεν αποκάλεσε “χασάπη” τον ρώσο ομόλογό του Βλαντίμιρ Πούτιν και είπε ότι δεν είναι βέβαιος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει τη στρατηγική της στον πόλεμο που διεξάγει στην Ουκρανία μετά την δήλωση της Μόσχας ότι θα επικεντρωθεί στην πλήρη “απελευθέρωση” της αποσχισθείσας περιοχής του Ντονμπάς. “Δεν είμαι βέβαιος ότι έχουν αλλάξει”, απάντησε ο Μπάιντεν στη Βαρσοβία όπου βρίσκεται σε έναν δημοσιογράφο που τον ρώτησε αν η Ρωσία έχει αλλάξει τη στρατηγική της. Ο πολωνός πρόεδρος Αντρέι Ντούντα δήλωσε σήμερα ότι στη διάρκεια της συνάντησής του με τον αμερικανό ομόλογό του Τζο Μπάιντεν στη Βαρσοβία τον ρώτησε για την πιθανότητα επίσπευ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τζο Μπάιντεν: Ο Πούτιν είναι «χασάπης» - Δεν είμαι βέβαιος ότι έχει αλλάξει στρατηγική η Ρωσία

Ο αμερικανός πρόεδρος Τζο Μπάιντεν αποκάλεσε "χασάπη" τον Ρώσο ομόλογό του Βλαντίμιρ Πούτιν και είπε ότι δεν είναι βέβαιος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει τη στρατηγική της στον πόλεμο που διεξάγει στην Ουκρανία μετά την δήλωση της Μόσχας ότι θα επικεντρωθεί στην πλήρη "απελευθέρωση" της αποσχισθείσας περιοχής του Ντονμπάς.

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Μπάιντεν: «Ο Πούτιν είναι χασάπης – Δεν είμαι σίγουρος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει στρατηγική»

Ο αμερικανός πρόεδρος Τζο Μπάιντεν αποκάλεσε “χασάπη” τον ρώσο ομόλογό του Βλαντίμιρ Πούτιν και είπε ότι δεν είναι βέβαιος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει τη στρατηγική της στον πόλεμο που διεξάγει στην Ουκρανία μετά την δήλωση της Μόσχας ότι θα επικεντρωθεί στην πλήρη “απελευθέρωση” της αποσχισθείσας περιοχής του Ντονμπάς. “Δεν είμαι βέβαιος ότι έχουν αλλάξει”, […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Μπάιντεν: «Ο Πούτιν είναι χασάπης – Δεν είμαι σίγουρος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει στρατηγική»

Ο αμερικανός πρόεδρος Τζο Μπάιντεν αποκάλεσε "χασάπη" τον ρώσο ομόλογό του Βλαντίμιρ Πούτιν και είπε ότι δεν είναι βέβαιος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει τη στρατηγική της στον πόλεμο που διεξάγει στην Ουκρανία μετά την

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Μπάιντεν: «Ο Πούτιν είναι χασάπης, δεν θα αλλάξει στρατηγική» – Τι απάντησε η Μόσχα [pics, vid]

«Χασάπη» αποκάλεσε τον πρόεδρο της Ρωσίας, Βλαντίμιρ Πούτιν, ο Αμερικανός ομόλογός του Τζο Μπάιντεν αναφορικά με τις ρωσικές επιθέσεις σε αμάχους. The post Μπάιντεν: «Ο Πούτιν είναι χασάπης, δεν θα αλλάξει στρατηγική» – Τι απάντησε η Μόσχα [pics, vid] appeared first on OnAlert.

Διαβάστε το στο onalert.gr

Μπάιντεν μαινόμενος: Ο Πούτιν ειναι “χασάπης” – Αβεβαιότητα για την αλλαγή στρατηγικής από τη Μόσχα

Ο Αμερικανός πρόεδρος, Τζο Μπάιντεν. έστειλε ένα ηχηρό μήνυμα προς τον Ρώσο πρόεδρο Βλαντίμιρ Πούτιν μέσω των συνομιλιών που είχε με τον Πολωνό ομόλογό του Αντρέι Ντούντα, καθώς τόνισε ότι θεωρεί πως το Αρθρο 5 του ΝΑΤΟ, το οποίο προβλέπει την συλλογική άμυνα για όλους τους συμμάχους, είναι μια «ιερή δέσμευση». «Θεωρούμε το Αρθρο 5 μια Το άρθρο Μπάιντεν μαινόμενος: Ο Πούτιν ειναι “χασάπης” – Αβεβαιότητα για την αλλαγή στρατηγικής από τη Μόσχα εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Μπάιντεν: «Ο Πούτιν είναι χασάπης – Δεν είμαι σίγουρος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει στρατηγική»

Ο αμερικανός πρόεδρος Τζο Μπάιντεν αποκάλεσε “χασάπη” τον ρώσο ομόλογό του Βλαντίμιρ Πούτιν και είπε ότι δεν είναι βέβαιος ότι η Μόσχα έχει αλλάξει τη στρατηγική της στον πόλεμο που διεξάγει στην Ουκρανία μετά την δήλωση της Μόσχας ότι θα επικεντρωθεί στην πλήρη “απελευθέρωση” της αποσχισθείσας περιοχής του Ντονμπάς. “Δεν είμαι βέβαιος ότι έχουν αλλάξει”, […]

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Σάμος: Νεκροί δύο μετανάστες που έπεσαν στη θάλασσα από λέμβο

Μαλλιά: 12 τροφές για να αποκτήσετε τον όγκο που πάντα ονειρευόσασταν

Τα ζώδια σήμερα: Προσοχή στο κενό μεταξύ «συρμού» και «αποβάθρας»

Όποιος υποτιμά τη λαϊκή δυσαρέσκεια θα βρεθεί αντιμέτωπος με δυσάρεστες εκπλήξεις

Ο Νοστράδαμος και η Μπάμπα Βάνγκα προέβλεψαν ένα ακόμα πιο ζοφερό 2025

Ο τελικός του UEFA Champions League είναι και πάλι εδώ