Χατζηδάκης: Πρέπει να ανταμείβουμε όχι μόνο υλικά, αλλά και ηθικά εκείνους που δουλεύουν περισσότερο

15:12 - 22/03/2022

Ειδική τελετή βράβευσης των εισηγητών του ΕΦΚΑ και των αρμόδιων διευθυντών που βγάζουν περισσότερες συντάξεις, προανήγγειλε ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων Κωστής Χατζηδάκης, σε ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook.

Διαβάστε Περισσότερα στο mononews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κ. Χατζηδάκης: Πρέπει πάντοτε να ανταμείβουμε όχι μόνο υλικά, αλλά και ηθικά εκείνους που δουλεύουν περισσότερο

Ειδική τελετή βράβευσης των εισηγητών του ΕΦΚΑ και των αρμόδιων διευθυντών που βγάζουν περισσότερες συντάξεις, προανήγγειλε ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων Κωστής Χατζηδάκης, σε ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Όπως επισημαίνει, αυτή η απόφαση είναι ένα «ευχαριστώ» στους πιο παραγωγικούς υπαλλήλους που εκδίδουν συντάξεις, αλλά και ένα κίνητρο για τους υπόλοιπους να εργαστούν ακόμα περισσότερο, «για να υπηρετήσουμε όλοι μαζί τελικά τους ασφαλισμένους, που δικαιούνται καλύτερες υπηρεσίες από τον ΕΦΚΑ». Ακολουθεί η ανάρτηση του κ. Χατζηδάκη: «"Ενώ στην αρχή ταλαιπωρήθηκα, βρέθηκε μια καλή υπάλληλος στον ΕΦΚΑ και βγήκε η σύνταξή μου σε ενάμιση μήνα" μου είπε μια φίλ

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ mononews.gr

Τι να δω στο Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης – Γράφουν οι αρχαιολόγοι δρ Παναγιώτης Ιωσήφ και δρ Ιωάννης Φάππας

Αεροπορική επιδρομή της Ρωσίας στο Κίεβο και την Οδησσό, σύμφωνα με τον ουκρανικό στρατό

Ψήφισε ο Μιχάλης Κατρίνης: «Είμαι αισιόδοξος σε έναν αγώνα ελπιδοφόρο»

Στην κάλπη και η Άννα Διαμαντοπούλου: «Μαζί για ένα ισχυρό κυβερνών ΠΑΣΟΚ»

Κακοκαιρία Κασσάνδρα: Ανεμοστρόβιλος χτύπησε την Ηλεία – Έκλεισαν δρόμοι στον Άγιο Ανδρέα (Video)

Τα ρεκόρ της… Στακόρ και το disaster story της οικογένειας Κορτέση