Ζντοβτς: «Ντρέπομαι να κοιτάξω τη βαθμολογία»

23:14 - 01/03/2022

Ζντοβτς: «Ντρέπομαι να κοιτάξω τη βαθμολογία» 01/03/2022 Ο Γιούρι Ζντοβτς μίλησε για την πρόσφατη βελτίωση τη Ζαλγκίρις μετά το «διπλό» στο ΟΑΚΑ, επισήμανε πως ντρέπεται να κοιτάξει την κατάταξη και τόνισε πως στηρίζει την απόφαση της Euroleague για τις ρωσικές ομάδες. Αναλυτικά όσα ανέφερε ο προπονητής των Λιθουανών μετά το «διπλό» επί του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ: «Συγχαρητήρια στους παίκτες μου για το καλό παιχνίδι. Ειλικρινά, δεν ήξερα τι να περιμένω. Ένιωθα πίεση, γιατί γνωρίζαμε τα προβλήματα του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ και εμείς είχαμε ένα καλό σερί. Όμως, όσα έγιναν με τον πόλεμο επηρέασαν τους παίκτες μου. Όλοι συγκεντρώθηκαν κυρίως σε όσα γίνονται στην Ουκρα

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζντοβτς: «Ντρέπομαι να κοιτάξω την κατάταξη»

Ο Γιούρι Ζντοβτς μίλησε για τη νίκη της Ζάλγκιρις Κάουνας επί του Παναθηναϊκού, ενώ στάθηκε και στη βαθμολογική θέση που βρίσκεται η ομάδα του.

Διαβάστε το στο in.gr

Ζντοβτς: «Ντρέπομαι να κοιτάξω τη βαθμολογία...»

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζαλγκίρις: Απογοητευμένος για τη βαθμολογική θέση της ομάδας του…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Ζντοβτς: «Ειλικρινά, ντρέπομαι να κοιτάξω τη βαθμολογία»

Ο Γιούρι Ζντοβτς αναφέρθηκε στην βελτίωση της Ζαλγκίρις μετά την νίκη επί του Παναθηναϊκού στο «Νίκος Γκάλης», τόνισε χαρακτηριστικά πως ντρέπεται να κοιτάξει την κατάταξη ενώ υπογράμμισε πως στηρίζει την απόφαση της Euroleague για τις ρωσικές ομάδες.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Πρόβλημα στην Ρεάλ με Φελίζ: Αμφίβολος για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό

ΕΟΚ: Ο Λιόλιος ορίζει αρχιδιαιτητή τον Ηλία Κορομηλά

ΒΙΝΤΕΟ – Γιάννης Παπαστεφανάκης: «Είχαμε τον μεγάλο Ιβάν Σαββίδη δίπλα μας»

Με Σαν Ρόκε Λας Πάλμας ο ΠΑΟΚ στους «32» του CEV Challenge Cup

Τα νεότερα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό ενόψει Ζαλγκίρις

Μεσίτης του Μπάλντοκ: «Τα λόγια μου ήταν πολύ προσεκτικά…» (ΦΩΤΟ)