Θάνος Πετρέλης για Σάκη Αρσενίου στο Survivor: «Δεν μου αρέσει που μπήκε τόσο διαβασμένος»

14:26 - 22/02/2022

Στην παρέα του Love it βρέθηκε σήμερα ο Θάνος Πετρέλης. Ο τραγουδιστής που παρακολουθεί φανατικά το To άρθρο Θάνος Πετρέλης για Σάκη Αρσενίου στο Survivor: «Δεν μου αρέσει που μπήκε τόσο διαβασμένος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Πετρέλης για Σάκη Αρσενίου στο Survivor: «Δεν μου αρέσει που μπήκε τόσο διαβασμένος»

Στην παρέα του Love it βρέθηκε σήμερα ο Θάνος Πετρέλης. Ο τραγουδιστής που παρακολουθεί φανατικά το Survivor σχολίασε τα όσα συμβαίνουν στο ριάλιτι επιβίωσης και στάθηκε λίγο περισσότερο στη συμπεριφορά του συναδέλφου του Σάκη Αρσενίου με την οποία είναι εντελώς αντίθετος. «Δε μου αρέσει που ο συνάδελφος, ο Σάκης ο Αρσενίου μπήκε τόσο ψιλιασμένος και […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Πετρέλης για Αρσενίου στο Survivor: "Δεν μου αρέσει που μπήκε τόσο διαβασμένος"

"Έχει και το παρεάκι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Τζώνη Καλημέρης: Στην Κύπρο για τα γενέθλια της συντρόφου του, Ελπίδας Ιακωβίδου – Φωτογραφία

Survivor – Συγκλονίζει ο Παναγιώτης Τσακαλάκος: «Με το να συντηρώ μόνος την οικογένεια έβλεπα το ταμείο να μειώνεται»»

Λευτέρης Πανταζής για Μαρινέλλα: «Είναι ο φάρος μας, έχουμε ανάγκη τέτοιους καλλιτέχνες»

Σοφία Καρβέλα: Το πρώτο μήνυμα μετά τη νοσηλεία της – «Είμαι ζωντανή»

Η Ελένη Δήμου για τη Μαρινέλλα: «Είναι πολύ εγωιστικό να της ζητάμε να παραμείνει αρχηγός και δυναμική»

Γιάννης Γιοκαρίνης: «Αυτό που έγινε με τη σύζυγό μου στα δικαστήρια είναι ξεπερασμένο – Πηγαίνω σε ψυχολόγο»