Γιώργος Χρανιώτης: «Αν δεν πήγαινα στο Survivor, ίσως να μην είχα οικογένεια – Έφαγα μυρμήγκια και ήταν ξινά»

09:56 - 11/02/2022

Ο Γιώργος Χρανιώτης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη, όπου μίλησε για To άρθρο Γιώργος Χρανιώτης: «Αν δεν πήγαινα στο Survivor, ίσως να μην είχα οικογένεια – Έφαγα μυρμήγκια και ήταν ξινά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χρανιώτης: «Έφαγα μυρμήγκια στο Survivor και ήταν ξινά»

Ο Γιώργος Χρανιώτης μίλησε στην πρωινή εκπομπή «Happy Day» για τη συμμετοχή του στο Survivor αλλά και την απόφασή του να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με την εκλεκτή...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιώργος Χρανιώτης: Αν δεν πήγαινα στο Survivor ίσως να μην είχα και οικογένεια

Με αφορμή την συμμετοχή του στα «Νεοκλασικά» του Alpha, ο Γιώργος Χρανιώτης παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day το πρωί της Παρασκευής (11/02). Ο ηθοποιός, ο οποίος είχε συμμετάσχει σε παλιότερο κύκλο του Survivor παραδέχθηκε πως δεν του αρέσουν τα reality, ούτε καν αυτό που έλαβε μέρος εκείνος. «Δεν παρακολουθώ Survivor γιατί δεν μου αρέσουν τα reality. Ακόμη και το δικό μου, όμως, πραγματικά είμαι περήφανος που το έκανα και που το έζησα. Δεν το έχω δει, με ενδιέφερε να το ζήσω», ανέφερε αρχικά ο Γιώργος Χρανιώτης. «Στο Survivor πήρα πολύ ωραίες αποφάσεις. Αν δεν πήγαινα ίσως να μην είχα και οικογένεια. Ίσως να μην είχα σταθεί στον μπαμπά μου, που τον έχω χάσει έναν χρόνο τώρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Χρανιώτης: ««Έφαγα μυρμήγκια στο Survivor και ήταν ξινά »

  Ο Γιώργος Χρανιώτης μίλησε στην πρωινή εκπομπή «Happy Day» για τη συμμετοχή του στο Survivor αλλά και την απόφασή του να ανέβει τα σκαλιά της...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Χρανιώτης: Στο Survivor έφαγα μυρμήγκια και ήταν ξινά

Ο Γιώργος Χρανιώτης μίλησε στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη για τη συμμετοχή του στο Survivor και πώς αυτό του […] The post Γιώργος Χρανιώτης: Στο Survivor έφαγα μυρμήγκια και ήταν ξινά appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γ. Χρανιώτης: «Στο Survivor έφαγα μυρμήγκια και ήταν ξινά»

Ο γνωστός ηθοποιός έδωσε σε συνέντευξη του αναφέρθηκε στη συμμετοχή του στο Survivor Ο ηθοποιός ρωτήθηκε στην εκπομπή Happy Day για το αν έφαγε κάτι το οποίο δεν θα έτρωγε…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς