Γιώργος Παπακώστας: «Νόσησα με κορονοϊό 18 μέρες, όταν βγήκα από το νοσοκομείο με έκανε μπάνιο η σύντροφός μου»

09:20 - 03/02/2022

Ο Γιώργος Παπακώστας παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Ο To άρθρο Γιώργος Παπακώστας: «Νόσησα με κορονοϊό 18 μέρες, όταν βγήκα από το νοσοκομείο με έκανε μπάνιο η σύντροφός μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο σεφ Γιώργος Παπακώστας μιλάει για τη μάχη του με τον κορωνοϊό: «Με έκανε μπάνιο η σύντροφός μου»

«Πέρασα κορωνοϊό πάρα πολύ δύσκολα και ειλικρινά εύχομαι να μην το πάθει κανείς τόσο βαριά», είπε χαρακτηριστικά

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Παπακώστας: «Όταν νόσησα με κοροναϊό είχα για 12 ημέρες συνεχόμενα 39 πυρετό»

Όπως αποκαλύπτει ο γνωστός σεφ νοσηλεύτηκε στο νοσοκομείο και πέρασε πολύ δύσκολα.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Παπακώστας για τον κορωνοϊό: «Όταν βγήκα από το νοσοκομείο με έκανε μπάνιο η σύντροφός μου»

  Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε ο Γιώργος Παπακώστας, ο οποίος αναφέρθηκε στην περιπέτεια του με τον κορωνοϊό, όπου αναγκάστηκε να...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Παπακώστας: «Νόσησα με κορωνοϊό 18 μέρες, μετά το νοσοκομείο με έκανε μπάνιο η σύντροφός μου»

Ο Γιώργος Παπακώστας παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ο Γιώργος Παπακώστας για την περιπέτεια του με τον κορονοϊό: "Νόσησα 18 μέρες. Με έκανε μπάνιο η σύντροφός μου"

Για όσα έζησε με τον κορονοϊό μίλησε ο Γιώργος Παπακώστας

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς