Γιώργος Παπακώστας: «Πήγαινα τοίχο τοίχο, τα πόδια μου έτρεμαν από τον κορονοϊό»

09:06 - 03/02/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Γιώργος Παπακώστας στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη το […] The post Γιώργος Παπακώστας: «Πήγαινα τοίχο τοίχο, τα πόδια μου έτρεμαν από τον κορονοϊό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Παπακώστας – ΣΕΦ: «Δεν μπορούσα να σηκώσω τα χέρια μου, από τον κορωνοϊό»

Γιώργος Παπακώστας - ΣΕΦ: «Μου έβαζαν ορό, έπεφτε ο πυρετός στα 38μιση και μετά από μισή ώρα ανέβαινε πάλι στα 39» εξομολογήθηκε ο σεφ και επιχειρηματίας.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Γιώργος Παπακώστας: "Πήγαινα τοίχο τοίχο, τα πόδια μου έτρεμαν από τον κορωνοϊό"

"Μου έβαζαν ορό, έπεφτε ο πυρετός στα 38μιση και μετά από μισή ώρα ανέβαινε πάλι στα 39"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»