Αιφνιδιαστική... επίσκεψη Χατζηδάκη στον ΕΦΚΑ Αγίου Στεφάνου: «Εδώ, πράγματι, λειτουργούν ικανοποιητικά»!

18:12 - 02/02/2022

Ο υπουργός Εργασίας Κωστής Χατζηδάκης πραγματοποίησε απροειδοποίητη επίσκεψη στον ΕΦΚΑ Αγίου Στεφάνου και αυτή τη φορά όλα λειτουργούσαν άψογα. Όπως ανέφερε ο υπουργός στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, μετά την αιφνίδια επίσκεψη, «πράγματι, εκεί ο ΕΦΚΑ λειτουργεί ικανοποιητικά». Διαβάστε την ανάρτησή του: «Πήγαινε στον Άγιο Στέφανο», μου είπαν δύο φίλοι που εκτιμώ πολύ. «Να δεις ότι εκεί η τοπική διεύθυνση του ΕΦΚΑ λειτουργεί καλά». Πήγα λοιπόν κι εγώ να δω μια περίπτωση που ο ΕΦΚΑ λειτουργεί όπως πρέπει. Να δω πώς είναι! Και οι φίλοι μου είχαν δίκιο. Πράγματι, εκεί ο ΕΦΚΑ λειτουργεί ικανοποιητικά. Η διευθύντρια Βασιλική Γόνη προέρχεται από τον ιδιωτικό τομέα και είναι αφοσιωμένη στη δ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αιφνιδιαστική επίσκεψη Χατζηδάκη στον ΕΦΚΑ Αγίου Στεφάνου -«Εδώ, πράγματι, λειτουργούν ικανοποιητικά»

Ικανοποίηση από τον Υπουργό Εργασίας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

«Ντου» Χατζηδάκη στον ΕΦΚΑ Αγίου Στεφάνου: «Εδώ, πράγματι, λειτουργούν ικανοποιητικά»

«Πήγαινε στον Άγιο Στέφανο», μου είπαν δύο φίλοι που εκτιμώ πολύ

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις