Άγγελος Πυριόχος: Έχω πουλήσει χρυσαφικά για να πληρώσω την ασφάλειά μου

12:12 - 01/02/2022

Ο Άγγελος Πυριόχος μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα» και αναφέρθηκε στο λόγο που αποφάσισε να μετακομίσει μόνιμα στη Ζάκυνθο, στη συγκίνηση για τον πατέρα του, η συνεργασία με την Ελένη Μενεγάκη αλλά και οι οικονομικές δυσκολίες. Ο γνωστός δημοσιογράφος Άγγελος Πυριόχος, μιλώντας στην εκπομπή «Mega Καλημέρα», αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην τολμηρή απόφασή του να ... Περισσότερα To άρθρο Άγγελος Πυριόχος: Έχω πουλήσει χρυσαφικά για να πληρώσω την ασφάλειά μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγγελος Πυριόχος: Έχω πουλήσει χρυσαφικά για να πληρώσω την ασφάλειά μου

Για τη ζωή του, την απόφασή του να φύγει από την Αθήνα και να μετακομίσει μόνιμα στη Ζάκυνθο, τη συνεργασία του με την Ελένη Μενεγάκη αλλά και τις δυσκολίες που έχει περάσει μίλησε σε τηλεοπτική του συνέντευξη ο δημοσιογράφος, Άγγελος Πυριόχος. «Μετακόμισα μόνιμα στην Ζάκυνθο γιατί μεγάλωσαν οι γονείς μου και συνειδητοποίησα ότι δεν τους έχω ζήσει, έπαθα πανικό. Καλλιεργώ καθημερινά, άμα με δείτε θα πεθάνετε στο γέλιο. Είναι ψυχοθεραπεία, έχω μάθει να μαζεύω χόρτα και βότανα. Όταν πήγα στην Ζάκυνθο δεν έκανα πολλές φιλίες, ήταν καχύποπτοι όταν πήγα να μείνω και τώρα με κυνηγάει ο δήμαρχος και διάφοροι. Πρόλαβα 5 χρόνια τον πατέρα μου και μπορεί και να είχα φύγει από τη Ζάκυνθο αν δεν ήταν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γερμανία και Ολλανδία πέτυχαν «πεντάρες» στην πρεμιέρα τους στο Nations League - Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου

Το ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις στην εθνική οδό – Εκπληκτικές εικόνες από τη σκοτεινή Μαλακάσα

Η Σάρα Φρίντλαντ κατήγγειλε «ως εβραία Αμερικανίδα σκηνοθέτης» τη γενοκτονία στην Γάζα στο Φεστιβάλ Βενετίας

Ελλάδα - Φινλανδία 3-0 Τελικό: Έφτασε στη νίκη με Ιωαννίδη

Μπουρίνι έριξε δέντρα στη Λαμία - «Κόπηκε» το ρεύμα και έσβησαν τα φανάρια της πόλης

Τόμας Γουόκαπ και Εστρέλα Νούρι: «Λιώνει» ο ένας για τον άλλο – «Είναι ο πρίγκιπάς μου» λέει η σύζυγος του μπασκετμπολίστα