Γιάννης Ζουγανέλης: Ξέρω πολλούς ηθοποιούς στο Survivor που πήγαν λόγω οικονομικής απόγνωσης

11:34 - 20/01/2022

Αφοπλιστικά ειλικρινής ο Γιάννης Ζουγανέλης για τα ριάλιτι και τους ηθοποιούς σε αυτά. “Ο Θανάσης Βισκαδουράκης που είναι τώρα στο Survivor είναι πρώτος μου ξάδελφο” παραδέχθηκε, μέσα σε όλα, ο Γιάννης Ζουγανέλης μιλώντας στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha. «Ξέρω πολλούς που πήγαν γιατί έφτασαν σε όρια οικονομικά απόγνωσης. Υπήρξαν ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Ζουγανέλης: Ξέρω πολλούς ηθοποιούς στο Survivor που πήγαν λόγω οικονομικής απόγνωσης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Ζουγανέλης: Οι ηθοποιοί είναι οικονομικά σε απόγνωση και πηγαίνουν στο Survivor

Γιάννης Ζουγανέλης: Οι ηθοποιοί είναι οικονομικά σε απόγνωση και πηγαίνουν στο Survivor Ο Γιάννης Ζουγανέλης παραχώρησε συνέντευξη στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha. Εκεί μεταξύ άλλων ερωτήθηκε και απάντησε για τους καλλιτέχνες που λαμβάνουν μέρος στα ριάλιτι επιβίωσης. Είπε σχετικά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δικαιολογώ κάποιους ανθρώπους που έχουν φτάσει σε οικονομική απόγνωση να πηγαίνουν […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Με την φωταγώγηση του Μεγάρου της η Βουλή των Ελλήνων τιμά τη Διεθνή Ημέρα Νοηματικών Γλωσσών

Με πόθεν έσχες η κατάθεση υποψηφιότητας για τις εκλογές της 24ης Νοεμβρίου στο ΣΥΡΙΖΑ - Η επεισοδιακή ψηφοφορία και οι αποχωρήσεις

Ρουντ/Τσιτσιπάς – Σέλτον/Ταμπίλο 0-2: Ήττα με κάτω τα χέρια στο Laver Cup

Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ 4-1: Έβαλε αυτογκόλ, ξέσπασε και έφτασε στην ανατροπή στο «Μπερναμπέου»

Επώδυνη η διαδικασία στην ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ, είπε ο Πολάκης - «Γνωστό εδώ και χρόνια το δικό μου πόθεν έσχες»

ΠΑΟΚ – Πετκίμ Σπορ 69-79: Ηττήθηκε κι έμεινε εκτός ομίλων του Basketball Champions League