Γιάννης Ζουγανέλης: «Έχουν φτάσει σε οικονομική απόγνωση και πηγαίνουν στο Survivor»

09:12 - 20/01/2022

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Γιάννης Ζουγανέλης στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy Day […] The post Γιάννης Ζουγανέλης: «Έχουν φτάσει σε οικονομική απόγνωση και πηγαίνουν στο Survivor» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Ζουγανέλης – Survivor 5: Κάποιοι έχουν φτάσει σε οικονομική απόγνωση και πηγαίνουν στα ριάλιτι, το δικαιολογώ

Για το Survivor και τους καλλιτέχνες που λαμβάνουν μέρος στα ριάλιτι μίλησε μεταξύ άλλων ο Γιάννης Ζουγανέλης. Πιο συγκεκριμένα, ο Γιάννης Ζουγανέλης σημείωσε χαρακτηριστικά στην συνέντευξή του στο Happy Day, στον Alpha, πως «δικαιολογώ κάποιους ανθρώπους που έχουν φτάσει σε οικονομική απόγνωση να πηγαίνουν στα ριάλιτι. Όμως εγώ δεν θα το έκανα ποτέ. Πρώτα απ’ όλα γιατί ντρέπομαι και δεν μπορώ αυτές τις ίντριγκες, την δημόσια συγκίνηση και τα κλάματα». «Ο Θανάσης Βισκαδουράκης που είναι τώρα στο Survivor είναι πρώτος μου ξάδελφος. Ξέρω πολλούς που πήγαν γιατί έφτασαν σε όρια οικονομικά απόγνωσης. Υπήρξαν παίκτες οι οποίοι ήταν παντελώς απαξιωμένοι και ξαναμπήκαν σε μια διαδικασία καλλιτεχ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Ζουγανέλης: «Έχουν φτάσει σε οικονομική απόγνωση και πηγαίνουν στο Survivor»

Γιάννης Ζουγανέλης: "Για κάποιο χρονικό διάστημα αλλάζει η πορεία ενός καλλιτέχνη μετά από το Survivor αποκτώντας δημοσιότητα αλλά μπορεί και να καταστραφεί"

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Γιάννης Ζουγανέλης: "Έχουν φτάσει σε οικονομική απόγνωση και πηγαίνουν στο Survivor"

"Εγώ δεν θα το έκανα ποτέ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»