Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Δεν μπορώ να παίζω πια τη μοιραία, πάντα μου έλεγαν πως είμαι ωραία αλλά δεν το ένιωσα ποτέ

17:06 - 18/01/2022

Για τη ζωή της, την απόφασή της να μην κάνει οικογένεια αλλά και την απώλεια που βίωσε και τη στιγμάτισε μίλησε σε τηλεοπτική της συνέντευξη η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Όπως τόνισε πάντα της έλεγαν ότι είναι ωραία αλλά η ίδια δεν το ένιωσε ποτέ. «Ηλικιακά ήρθε η ώρα να παίξω άλλα πράγματα, δεν μπορώ να κάνω τη μοιραία γυναίκα» είπε η ηθοποιός στην εκπομπή «Ελένη» του Mega την Τρίτη (18/1). Η ηθοποιός αποκάλυψε πως το πραγματικό της επίθετο είναι Παπαδοπούλου και αναφέρθηκε στη ρομαντική πτυχή του εαυτού της. «Στο κομμάτι της δουλειάς μου είμαι δυναμική, αλλά έχω ένα ρομαντικό κομμάτι μέσα μου που περίμενε πάντα τον πρίγκιπα πάνω στο άσπρο άλογο. Όταν έκανα δύο γάμους, τους συζύγους μου τους

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

«Τρέλα» για το νέο iPhone 16 – Σχηματίστηκαν ουρές από τις 4 το πρωί έξω από καταστήματα

Ποιος ήταν ο Διονύσης Πρώιος που έγινε γνωστός από το MasterChef – Υπήρξε ζωγράφος, μοντέλο και φίλος του Λάκη Γαβαλά

Απάντηση Ολυμπιακού για Μαρσιάλ – Ρόχο και 11αδατο στόπερ της Ρίβερ

Ιταλία: Η εισαγγελία διέταξε κατάσχεση 74 εκ. ευρώ από κληρονόμους του Τζιάνι Ανιέλι

Νεκρός πρώην παίκτης του ελληνικού MasterChef – Τράκαρε με την ίδια μηχανή που είχε σκοτωθεί ο γιος του

Λύνει τη σιωπή της η γυναίκα που κατήγγειλε τον Πελικό γιατί την φωτογράφιζε: «Ευτυχώς πήγα στις Αρχές – Το έπαιζε θύμα»