Ο Άντριου Γκάρφιλντ και ο Τόμπι Μαγκουάιρ είδαν μαζί την πρεμιέρα του Spider-Man: No Way Home

13:42 - 10/01/2022

Η ταινία «Spider-Man: No Way Home» έκανε πρεμιέρα στις 13 Δεκεμβρίου 2021 και το παρών έδωσαν τόσο ο Τομ Χόλαντ (Tom Holland) όσο και η Ζεντάγια (Zendaya) ως οι πρωταγωνιστές της. Όμως, δεν ήταν όλοι παρόντες στο κόκκινο χαλί, καθώς η πλοκή έπρεπε να παραμείνει μυστική. Για αυτό, οι άλλοι δύο πρωταγωνιστές, ο Τόμπι Μαγκουάιρ ... Περισσότερα To άρθρο Ο Άντριου Γκάρφιλντ και ο Τόμπι Μαγκουάιρ είδαν μαζί την πρεμιέρα του Spider-Man: No Way Home δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο δύο πρώην spider – man Άντριου Γκάρφιλντ και Τόμπι Μαγκουάιρ είδαν μαζί την πρεμιέρα του «Spider-Man: No Way Home»

Να πάνε μαζί σινεμά για να δουν τη νέα ταινία «Spider-Man: No Way Home» αποφάσισαν οι δύο πρώην spider – man Άντριου Γκάρφιλντ και Τόμπι Μαγκουάιρ υπό άκρα μυστικότητα. Το «Spider-Man: No Way Home» έκανε την παγκόσμια πρεμιέρα του στις 13 Δεκεμβρίου 2021 με την Ζεντάγια και τον Τομ Χόλαντ να δίνουν το «παρών» σ’ αυτήν όμως δεν μπορούσαν να βρεθούν οι Άντριου Γκάρφιλντ και Τόμπι Μαγκουάιρ καθώς ήταν υποχρεωμένοι να καθίσουν στο σπίτι για να μην αποκαλύψουν την πλοκή της ταινίας. «Τρυπώσαμε κρυφά σε ένα σινεμά ανήμερα της πρεμιέρας και απλά την είδα φορώντας ένα καπέλο και τη μάσκα μου. Για την ακρίβεια ήμουν μαζί με τον Τόμπι, εγώ και ο Τόμπι μπήκαμε κρυφά στην αίθουσα και κανείς δεν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Καιρός σήμερα: Φθινοπωρινό σκηνικό με ισχυρούς ανέμους και πτώση της θερμοκρασίας

Survivor: Σημερινοί νικητές οι Κίτρινοι – Στο στόχαστρο των Πράσινων η Εκατερίνα

«Η Μάγισσα»: Ο Σίλβιο μαθαίνει το ύποπτο παρελθόν του Τζουζέπε

Ολυμπιακός: Η λογομαχία Λαρεντζάκη – Μπράουν την ώρα του αγώνα, η άμεση αλλαγή τους και η selfie συμφιλίωσης

«Τσίριζα, έκλαιγα και αυτός με χτυπούσε», λέει η 13χρονη για τον βιασμό της στη Μυτιλήνη

Ο Λορέντζο Μπράουν MVP του Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, όλα όσα έκανε ο Αμερικανός γκαρντ στο ΟΑΚΑ