Σασμός: Ποιος γνωστός ηθοποιός θα εισβάλει στα επόμενα επεισόδια;

08:22 - 07/01/2022

Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Λάζαρος Γεωργακόπουλος. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για το ρόλο […] The post Σασμός: Ποιος γνωστός ηθοποιός θα εισβάλει στα επόμενα επεισόδια; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ποιος γνωστός ηθοποιός θα εισβάλει στα επόμενα επεισόδια του «Σασμού»;

Στην εκπομπή «Happy Day» μίλησε ο Λάζαρος Γεωργακόπουλος, ο οποίος  μίλησε μεταξύ άλλων για τον ρόλο που θα κάνει...

Διαβάστε το στο Zougla

Ποιος γνωστός ηθοποιός θα εισβάλει στα επόμενα επεισόδια του «Σασμού»;

  Στην εκπομπή «Happy Day» μίλησε ο Λάζαρος Γεωργακόπουλος, ο οποίος  μίλησε μεταξύ άλλων για τον ρόλο που θα κάνει στη σειρά «Σασμός», αλλά...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σασμός: Αυτός είναι ο γνωστός ηθοποιός που θα εισβάλει στα επόμενα επεισόδια

«Θα με δείτε στα επόμενα επεισόδια του Σασμού. Είναι ένας πολύ ενδιαφέρον ρόλος. Σιγά σιγά η σειρά θα έχει κι ένα κομμάτι που είναι στις φυλακές. Θα υποδυθώ έναν “καλό” άνθρωπο που έχει κάνει κακές πράξεις. Είναι ισοβίτης, αλλά έχει τις δικές του αρχές, τις δικές του ευαισθησίες», είπε αρχικά ο Λάζαρος Γεωργακόπουλος. Ο Λάζαρος […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σασμός: Ποιος ηθοποιός εισβάλλει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha;

Ο Λάζαρος Γεωργακόπουλος παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Ο ηθοποιός μεταξύ To άρθρο Σασμός: Ποιος ηθοποιός εισβάλλει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha; δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σασμός | Αυτός είναι ο νέος, κακός χαρακτήρας που εισβάλλει στα νέα επεισόδια (Vid)

Με νέα επεισόδια επιστρέφει ο «Σασμός» τη Δευτέρα 10 Ιανουαρίου. Οι εξελίξεις θα είναι καταιγιστικές, με την Αργυρώ να κινδυνεύει θανάσιμα, τον Μαθιό να πιάνει... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Σασμός | Αυτός είναι ο νέος, κακός χαρακτήρας που εισβάλλει στα νέα επεισόδια (Vid)

Διαβάστε το στο spoilers

Σασμός: Ποιος γνωστός ηθοποιός θα εισβάλει στα επόμενα επεισόδια;

«Θα με δείτε στα επόμενα επεισόδια της σειράς Σασμός. Είναι ένας πολύ ενδιαφέρον ρόλος»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»