Μπάγια Αντωνοπούλου: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη»

09:02 - 31/12/2021

Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Μπάγια Αντωνοπούλου. Η γνωστή δημοσιογράφος μίλησε για το bullying […] The post Μπάγια Αντωνοπούλου: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπάγια Αντωνοπούλου: Έχω βιώσει bullying στη δουλειά για πολύ καιρό - H συνεργασία με τον Γιώργο Παπαδάκη (Βίντεο)

Για το bullying που έχει βιώσει στον χώρο της εργασίας, την απώλεια του πατέρα της, την τηλεοπτική της πορεία και η την συνεργασία της με τον Γιώργο Παπαδάκη της μίλησε η Μπάγια Αντωνοπούλου.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μπάγια Αντωνοπούλου για Γιώργο Παπαδάκη: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά μαζί του»

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε η Μπάγια Αντωνοπούλου, η οποία αναφέρθηκε στο bullying που έχει βιώσει στη δουλειά, ενώ μίλησε και για την απώλεια του πατέρα της...

Διαβάστε το στο Zougla

Μπάγια Αντωνοπούλου – «Έχω δεχτεί bullying στη δουλειά» – Τι είπε για τη συνεργασία της με τον Γιώργο Παπαδάκη

Η Μπάγια Αντωνοπούλου ξεκαθάρισε ότι δεν θα ήθελε να ξανασυνεργαστεί με τον Γιώργο Παπαδάκη

Διαβάστε το στο in.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη

Η δημοσιογράφος Μπάγια Αντωνοπούλου μίλησε για το bullying που έχει βιώσει στη δουλειά, ενώ τόνισε πως δεν θα ήθελε να συνεργαστεί ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη. «Ήμουν 17 χρονών όταν ο μπαμπάς μου “έφυγε” από καρκίνο. Είχαμε περάσει τρία πολύ δύσκολα χρόνια. Ο θάνατος του μπαμπά μου μού άφησε μια αγχώδη διαταραχή μετατραυματικού στρες. Έκανα 4,5 χρόνια ψυχοθεραπεία, αλλά δεν το άντεξα και σταμάτησα. Ο θάνατος του πατέρα μου με έδεσε πάρα πολύ με τη μητέρα μου. Μόλις τελείωσα το σχολείο ξεκίνησα να δουλεύω. Αυτή τη στιγμή δεν θέλω να παντρευτώ, μπορεί να μη θελήσω και ποτέ. Όταν είμαι με τη μαμά μου θέλω να νιώθω και λίγο παιδί», είπε αρχικά η Μπάγια Αντωνοπούλου στην εκπομπή Happy Day και

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου για Γιώργο Παπαδάκη: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά μαζί του»

  Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε η Μπάγια Αντωνοπούλου, η οποία αναφέρθηκε στο bullying που έχει βιώσει στη δουλειά, ενώ μίλησε και...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη

«Ήμουν 17 χρονών όταν ο μπαμπάς μου “έφυγε” από καρκίνο. Είχαμε περάσει τρία πολύ δύσκολα χρόνια. Ο θάνατος του μπαμπά μου μού άφησε μια αγχώδη διαταραχή μετατραυματικού στρες. Έκανα 4,5 χρόνια ψυχοθεραπεία, αλλά δεν το άντεξα και σταμάτησα. Ο θάνατος του πατέρα μου με έδεσε πάρα πολύ με τη μητέρα μου. Μόλις τελείωσα το σχολείο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη»

«Έχω βιώσει bullying στη δουλειά, ανεχόμουν για πολύ καιρό την κακή συμπεριφορά», είπε η Μπάγια Αντωνοπούλου. Το άρθρο Μπάγια Αντωνοπούλου: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: Δεν θέλω να συνεργαστώ ξανά με τον Παπαδάκη

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: «Δεν θα ήθελα να ξαναδουλέψω με τον Γιώργο Παπαδάκη»

Η Μπάγια Αντωνοπούλου ξεκαθάρισε πως δεν θα ήθελε να ξανασυνεργαστεί με τον Γιώργο Παπαδάκη.   Σε συνέντευξη που παραχώρησε σε τηλεοπτική εκπομπή, η Μπάγια Αντωνοπούλου αναφέρθηκε στις δυσκολίες που αντιμετωπίζει στο επάγγελμα αυτό.   «Δεν σου ανοίγουν τις πόρτες, ούτε σου στρώνουν τον δρόμο με ροδοπέταλα για να γίνεις δημοσιογράφος. Έχεις να δουλέψεις πάρα πολύ. Να αποδεικνύεις κάθε μέρα ότι αξίζει να είσαι σε αυτή την δουλειά. Υπάρχει και το bullying το οποίο έχει βιώσει με πολύ κακή συμπεριφορά που για πολύ καιρό ανεχόμουν. Εγώ, επειδή έχω πολύ πείσμα έχω καταφέρει να επιβιώσω, χάνοντας κάποια πράγματα από τις επιλογές μου. Όταν είσαι έτοιμος με τον εαυτό σου να αντιδράσεις σε μία κατάσταση,

Διαβάστε το στο pronews.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου – «Δεν θα ξανασυνεργαζόμουν με τον Γιώργο Παπαδάκη»

Ένα τεράστιο δέσιμο μοιράζεται η Μπάγια Αντωνοπούλου με τη μητέρα της, την οποία μας σύστησε μέσα από την κοινή τους συνέντευξη στο Happy Day. Η... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μπάγια Αντωνοπούλου – «Δεν θα ξανασυνεργαζόμουν με τον Γιώργο Παπαδάκη»

Διαβάστε το στο spoilers

Μπάγια Αντωνοπούλου: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη» (vid)

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Μπάγια Αντωνοπούλου – Τι είπε για την συνεργασία της με τον Γιώργο Παπαδάκη Σε συνέντευξή της στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, η…

Διαβάστε το στο politik.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: «Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη»

«Έχω βιώσει bullying στη δουλειά, ανεχόμουν για πολύ καιρό την κακή συμπεριφορά»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη

Μπάγια Αντωνοπούλου: Δεν θα ήθελα να συνεργαστώ ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη Για το bullying που έχει βιώσει στη δουλειά, μίλησε η Μπάγια Αντωνοπούλου ενώ τόνισε κατηγορηματικά πως δεν θα ήθελε να συνεργαστεί ξανά με τον Γιώργο Παπαδάκη. «Ήμουν 17 χρονών όταν ο μπαμπάς μου “έφυγε” από καρκίνο. Είχαμε περάσει τρία πολύ δύσκολα χρόνια. Ο […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Μπάγια Αντωνοπούλου: Θα συνεργαζόταν ξανά σε εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη; – Τι απάντησε η δημοσιογράφος

Tο όνομά της Μπάγιας Αντωνοπούλου συζητήθηκε πολύ όταν αποχώρησε αιφνίδια από την εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη «Καλημέρα Ελλάδα». Την Παρασκευή η ίδια μίλησε στην εκπομπή Happy Day και μοιράστηκε το δέσιμο με τη μητέρα της, την οποία μας σύστησε μέσα από την κοινή τους συνέντευξη. Η δημοσιογράφος που πλέον ανήκει στο δυναμικό του Mega, αναφέρθηκε […] The post Μπάγια Αντωνοπούλου: Θα συνεργαζόταν ξανά σε εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη; – Τι απάντησε η δημοσιογράφος appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»