Μάρα Δαρμουσλή: Η σεξουαλική παρενόχληση από φωτογράφο – «Πήγε να μου βάλει λάδι κι έβαλε το χέρι του πιο βαθιά»

10:56 - 27/12/2021

Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Μάρα Δαρμουσλή, η οποία μίλησε για την εγκυμοσύνη της, […] The post Μάρα Δαρμουσλή: Η σεξουαλική παρενόχληση από φωτογράφο – «Πήγε να μου βάλει λάδι κι έβαλε το χέρι του πιο βαθιά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάρα Δαρμουσλή: Πήγε να μου βάλει λάδι κι έβαλε το χέρι του πιο βαθιά

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» παραχώρησε συνέντευξη η Μάρα Δαρμουσλή η οποία μεταξύ άλλων εξομολογήθηκε την σεξουαλική παρενόχληση που είχε υποστεί στα πρώτα της βήματα στο μόντελινγκ. «Με το καλό, μετά τα Φώτα θα έρθει το μωράκι μας στη ζωή. Μετά από τόσα χρόνια μου φαίνεται σαν να είναι πρώτη φορά. Φυσικά και έχω άγχος. Η αλήθεια είναι ότι επειδή προηγήθηκε ο Άγγελος και είχα κάνει καισαρική μου είπαν ότι συνήθως επαναλαμβάνεται. Βέβαια έχουν περάσει 15 χρόνια οπότε μπορεί να έχει κάνει και το σώμα ένα reboot και να πάμε από την αρχή. Το επιδιώξαμε το μωράκι. Τα πράγματα έγιναν με πολύ ωραίο ρυθμό. Πολύ φυσιολογικό» ανέφερε αρχικά η Μάρα Δαρμουσλή μιλώντας για την εγκυμοσύνη της.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάρα Δαρμουσλή: Η σεξουαλική παρενόχληση από φωτογράφο – «Πήγε να μου βάλει λάδι κι έβαλε το χέρι του πιο βαθιά»

«Ο άνθρωπος αυτός το έκανε κατ’ εξακολούθηση, το έκανε συστηματικά», λέει η Μάρα Δαρμουσλή. Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Μάρα Δαρμουσλή, η οποία μίλησε για την εγκυμοσύνη της, τον σύζυγό της, ενώ αποκαλύπτει και για τη σεξουαλική παρενόχληση που είχε υποστεί στα πρώτα της βήματα στο μόντελινγκ. «Με το […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μάρα Δαρμουσλή: Η σεξουαλική παρενόχληση από φωτογράφο - «Πήγε να μου βάλει λάδι κι έβαλε το χέρι του πιο βαθιά»

«Ο άνθρωπος αυτός το έκανε κατ’ εξακολούθηση, το έκανε συστηματικά»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»