Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης «λιώνει» τα social media αγκαλιά με το μωράκι του

17:58 - 25/12/2021

Τα πρώτα του Χριστούγεννα ως πατέρας απολαμβάνει ο Βασίλης Χαλακατεβάκης καθώς εδώ και λίγο καιρό έχουν μαζί με τη σύντροφο […] The post Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης «λιώνει» τα social media αγκαλιά με το μωράκι του appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης ανεβάζει φωτογραφία αγκαλιά με το μωράκι του και «λιώνει» τα social media (ΕΙΚΟΝΑ)

Ο δημοφιλής ηθοποιός θέλησε, μάλιστα, να μοιραστεί την χαρά με τους διαδικτυακούς του φίλους στέλνοντας ευχές μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. Μάλιστα, ο Βασίλης Χαλακατεβάκης δημοσίευσε ένα τρυφερο στιγμιότυπο όπου βρίσκεται στην οικία του και έχει στην αγκαλιά του το μωράκι του. «Χρόνια πολλά!!» έγραψε λιτά ο ηθοποιός στη δημοσίευση του.   […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης φωτογραφίζεται αγκαλιά με το μωράκι του

Privacy Overview This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης φωτογραφίζεται αγκαλιά με το μωράκι του

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha