Κούγιας: «Πλέον είμαι στενότατος φίλος του Μαρινάκη - Διαπλεκόμενη ομάδα η Ξάνθη»

16:06 - 28/12/2019

Γραπτή δήλωση για το μέλλον των Έργκους Κάτσε και Αμρ Ουάρντα, αλλά και για το πώς θα κινηθεί σε ορισμένα ζητήματα που αφορούν το ελληνικό ποδόσφαιρο, εξέδωσε ο μεγαλομετόχος της ΠΑΕ ΑΕΛ Αλέξης Κούγιας, ο οποίος υπογράμμισε πως είναι προσωπικός φίλος του Βαγγέλη Μαρινάκη και χαρακτήρισε την Ξάνθη ως «μία από τις διαπλεκόμενες ομάδες του ελληνικού ποδοσφαίρου».Αναλυτικά η δήλωσή του:"Διαβάζω διάφορα υποβολιμαία δημοσιεύματα περί του ότι δήθεν ο ΠΑΟΚ θα διακόψει τον δανεισμό των εκλεκτών ποδοσφαιριστών μας Αμρ Ουάρντα και Έργκους Κάτσε, λόγω του ότι η ΑΕΛ θα ασκήσει το δικαίωμα της για κύρια παρέμβαση στην πολυϊδιοκτησία της ΠΑΕ Ξάνθη και λόγω του ότι είμαι δικηγόρος του ομίλου Παραπολιτικά, του ο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κούγιας: «Ουδέποτε έκρυψα ότι είμαι στενότατος φίλος του Βαγγέλη Μαρινάκη»

Σε προσωπική του δήλωση ο Αλέξης Κούγιας ανέφερε πως είναι προσωπικός φίλος του Βαγγέλη Μαρινάκη, τοποθετήθηκε για το θέμα δανεισμού των Ουάρντα-Κάτσε από τον ΠΑΟΚ, ενώ «επιτέθηκε» στην Ξάνθη. Αναλυτικά τα όσα ανέφερε στη δήλωσή του: Διαβάζω διάφορα υποβολιμαία δημοσιεύματα περί του ότι δήθεν ο ΠΑΟΚ θα διακόψει τον δανεισμό των εκλεκτών ποδοσφαιριστών μας Αμρ […] The post Κούγιας: «Ουδέποτε έκρυψα ότι είμαι στενότατος φίλος του Βαγγέλη Μαρινάκη» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Πρόβλημα στην Ρεάλ με Φελίζ: Αμφίβολος για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό

ΕΟΚ: Ο Λιόλιος ορίζει αρχιδιαιτητή τον Ηλία Κορομηλά

ΒΙΝΤΕΟ – Γιάννης Παπαστεφανάκης: «Είχαμε τον μεγάλο Ιβάν Σαββίδη δίπλα μας»

Με Σαν Ρόκε Λας Πάλμας ο ΠΑΟΚ στους «32» του CEV Challenge Cup

Τα νεότερα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό ενόψει Ζαλγκίρις

Μεσίτης του Μπάλντοκ: «Τα λόγια μου ήταν πολύ προσεκτικά…» (ΦΩΤΟ)