Μορφούλα Ντώνα: «Ένιωσα άσχημα με τις δηλώσεις του Πετρούνια, ξέρω τι άνθρωπος είναι»

09:18 - 22/12/2021

Συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε η Μορφούλα Ντώνα, η οποία μίλησε για το γάμο της, τον […] The post Μορφούλα Ντώνα: «Ένιωσα άσχημα με τις δηλώσεις του Πετρούνια, ξέρω τι άνθρωπος είναι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μορφούλα Ντώνα: Ένιωσα άβολα και άσχημα για τις δηλώσεις του Λευτέρη Πετρούνια

Τι είπε η γνωστή αθλήτρια για τον γάμο της και την οικογένειά της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ντώνα: «Ένιωσα άσχημα για τις δηλώσεις του Πετρούνια» (vid)

H Ολυμπιονίκης της γυμναστικής, Μορφούλα Ντώνα, σχολίασε τις δηλώσεις του Λευτέρη Πετρούνια για το metoo.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Μορφούλα Ντώνα για Πετρούνια: Ένιωσα άσχημα με τις δηλώσεις του, προσπάθησα να καθησυχάσω τη Βασιλική

Για τη ζωή της, τον ερχομό του παιδιού της αλλά και τις δηλώσεις του Λευτέρη Πετρούνια που προκάλεσαν σάλο αντιδράσεων μίλησε σε τηλεοπτική της συνέντευξη η Μορφούλα Ντώνα. Η Ολυμπιονίκης της ρυθμικής γυμναστικής μίλησε στην εκπομπή του Alpha Happy Day και αναφερόμενη στον γάμο της είπε: «Κάναμε θρησκευτικό γάμο το καλοκαίρι στις Σπέτσες, ήταν ονειρικά. Στη βάφτιση ζορίστηκα πολύ ψυχολογικά γιατί ο μικρός έκλαιγε. Παντρευτήκαμε στις Σπέτσες γιατί εκεί μεγάλωσε ο άντρας μου. Ονομάσαμε τον γιο μας Απόλλωνα γιατί θέλαμε ένα όνομα που να του ταιριάζει. Είναι ανοιχτόχρωμος και του αρέσει η μουσική» «Είμαστε μαζί από το πρωί μέχρι το βράδυ. Τον παίρνω μαζί μου στα μαθήματα και έχει να απασχολεί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μορφούλα Ντώνα: Ένιωσα άσχημα με τις δηλώσεις του Πετρούνια, ξέρω τι άνθρωπος είναι

«Κάναμε θρησκευτικό γάμο το καλοκαίρι στις Σπέτσες, ήταν ονειρικά. Στη βάφτιση ζορίστηκα πολύ ψυχολογικά γιατί ο μικρός έκλαιγε. Παντρευτήκαμε στις Σπέτσες γιατί εκεί μεγάλωσε ο άντρας μου. Ονομάσαμε το γιο μας Απόλλωνα γιατί θέλαμε ένα όνομα που να του ταιριάζει. Είναι ανοιχτόχρωμος και του αρέσει η μουσική. Ποια μαμά κοιμάται; Είμαστε μαζί από το πρωί […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μορφούλα Ντώνα: «Ένιωσα άσχημα με τις δηλώσεις του Πετρούνια, ξέρω τι άνθρωπος είναι»

Μορφούλα Ντώνα: «Ένιωσα άβολα και άσχημα για τις δηλώσεις του Λευτέρη Πετρούνια. Ξέρω τι άνθρωπος είναι. Προσπάθησα να καθησυχάσω τη Βασιλική».

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Μορφούλα Ντώνα: "Ένιωσα άσχημα με τις δηλώσεις του Πετρούνια"

"Ξέρω τι άνθρωπος είναι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»